Sankom Patent Light Socks- skarpety kompresyjne (wyrób medyczny klasy 1).

Działanie skarpet kompresyjnych opiera się na opatentowanym mechanizmie, który reaktywuje przepływ krwi poprzez podciąganie skarpety w górę.

Kiedy zaczynasz odczuwać zmęczenie i obrzęk nóg lub chcesz je po prostu pobudzić, pociągnij skarpety lekko w górę. To aktywuje wspomniany mechanizm i zapewni natychmiastowe rezultaty. 
(Patent użytkowy USA: US20170354543)

SKARPETY KOMPRESYJNE SANKOM LIGHT:

 • Aktywna kompresja
 • Wsparcie kostki
 • Wsparcie łuku stopy
 • Pobudzenie nóg
 • Natychmiastowa ulga
 • Poprawia krążenie krwi 
 • Hipoalergiczne


W zestawie 3 pary: beżowe, szare i czarne.


Sankom Patent Light Socks - skarpetki kompresyjne 2 +1


179,99 zł

Wybierz Rozmiar

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Sankom Patent Light Socks- skarpety kompresyjne 2+1

Działanie skarpet kompresyjnych opiera się na opatentowanym mechanizmie, który reaktywuje przepływ krwi poprzez podciąganie skarpety w górę.

Kiedy zaczynasz odczuwać zmęczenie i obrzęk nóg lub chcesz je po prostu pobudzić, pociągnij skarpety lekko w górę. To aktywuje wspomniany mechanizm i zapewni natychmiastowe rezultaty. 
(Patent użytkowy USA: US20170354543)

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

SKARPETY KOMPRESYJNE SANKOM LIGHT:

 • Aktywna kompresja
 • Wsparcie kostki
 • Wsparcie łuku stopy
 • Pobudzenie nóg
 • Natychmiastowa ulga
 • Poprawia krążenie krwi 
 • Hipoalergiczne

W zestawie 3 pary: beżowe, szare i czarne.

Szwajcarska innowacyjna technologia

Szwajcarska firma Sankom jest liderem w innowacyjnych technologiach dla zdrowia i urody. Light Socks od Sankom to najlepsze i najbardziej komfortowe skarpety kompresyjne na świecie. Ten szwajcarski wynalazek to rozwiązanie medyczne, sprawdzone i potwierdzone klinicznie. Teraz pięciogwiazdkowy produkt jest dostępny w 95 krajach, pomagając ludziom na całym świecie. Lekkie skarpety Sankom Patent Light są jedynymi skarpetami kompresyjnymi o ukośnym ucisku, które można nosić przez długi czas. Wykorzystują anatomicznie ukierunkowaną kompresję, zapewniając natychmiastową ulgę dla nóg.

Aktywne skarpety kompresyjne

Te skarpety zapewniają niezrównany komfort, jednocześnie dodając energii zmęczonym nogom. To przełomowe rozwiązanie dla zmęczonych nóg! To opatentowany mechanizm reaktywujący przepływ krwi. Przełomowa technologia z błyskawiczną ulgą, a nie stopniową poprawą! Kompresja zastosowana w Patent Light:

 • Poprawia krążenie krwi.
 • Zmniejsza obrzęk i uczucie ciężkości.
 • Energetyzuje zmęczone i obolałe nogi.
 • Zapewnia anatomiczne wsparcie mięśni i stawów.
 • Zapobiega pajączkom i żylakom.

Zaawansowane i skuteczne

Skarpety Light Socks od Sankom zostały opatentowane na całym świecie! Mają ukierunkowany ucisk, aby zapewnić maksymalny komfort przez cały dzień. Są zaprojektowane z 4 różnymi poziomami aktywnej kompresji, które stopniowo przesuwają krew ze stóp w górę, poprawiając jej krążenie i zapobiegając zastojom oraz powstawaniu zakrzepów. Anatomiczna konstrukcja, kompresja ukośna i okrężna oraz kompresja docelowa imitują pracę mięśni, poprawiając krążenie. Pomagają zapobiegać problemom stóp. Walczyć z obrzękami i walczyć z żylakami!

Opatentowana technologia 

Sankom Patent Light Socks to jedyne skarpety kompresyjne, które dzięki opatentowanemu mechanizmowi naśladują pracę mięśni nóg, i krok po kroku przesuwają krew w górę. To zaawansowana oraz innowacyjna technologia działania, która jest lepsza niż masaż stóp! Zapewnia skuteczną kompresję, która pozwala na optymalny ucisk nóg. Może skuteczniej zmniejszać ich zmęczenie i obrzęki. Bez noszenia skarpet uciskowych mięśnie łydek nie są uciskane. Aktywne skarpety Sankom wywierają nacisk, co rozprowadza krew w nogach, i zmniejsza obciążenie naczyń krwionośnych.

Nowy poziom skarpet kompresyjnych

Konwencjonalne skarpety kompresyjne nie są trwałe i nie oferują takiego samego poziomu wsparcia i kompresji jak Patent Light, pozostawiając nogi ciężkie i zmęczone. Lekkie Sankom Socks mają unikalne połączenie zintegrowanego wsparcia kostki i łuku stopy. Technologia aktywnego ucisku stymuluje krew do przemieszczania się. Zapewnia natychmiastową ulgę w dolnej części nogi. Można zapomnieć o bolących nogach, o ciężkości i nieprzyjemnym uczuciu pod koniec dnia. To rewolucja w branży skarpet uciskowych!

Specjalna konstrukcja – docelowa kompresja

Zwykłe skarpety wywierają nacisk na całą stopę, w tym na jej przednią część, gdzie znajduje się kość oraz na inne takie obszary. gdzie kompresja nie jest wymagana. Mają poziomą kompresję, która ściska nogę i całkowicie wpływa na krążenie krwi. To może prowadzić do dyskomfortu oraz obciążenia naczyń krwionośnych i zwiększenia obrzęku nóg. Kompresyjne skarpety Sankom Patent są zaprojektowane tak, aby wywierać ucisk tylko na niezbędne obszary, takie jak łydki oraz stopy. Wykorzystują unikalną technologię, która pozwala na wygodny ucisk na nogi, zmniejsza obrzęki i promuje lepsze, zdrowe krążenie. 

Anatomiczne i wygodne

Patent Light Socks są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort podczas noszenia. Są wygodne w użyciu i nie powodują żadnego dodatkowego obciążenia dla nóg i ich nie uciskają. Można je nosić na co dzień i cały dzień. Są zaprojektowane anatomicznie. Amortyzowana podeszwa absorbuje wstrząsy. Mają nie ograniczające ruchu wyściełane palce dla ich ochrony oraz miękkie pięty. Idealnie nadają się do codziennego noszenia przez długie godziny. Można je łatwo założyć i zdjąć. Skarpety są odpowiednie dla każdego, niezależnie od dziedziny działalności lub poziomu aktywności fizycznej. 

Korzyści dla każdego

Lekki, przyjazny dla skóry materiał jest hipoalergiczny, wytrzymały i odporny na rozdarcia. Oddychające włókna mają naturalne właściwości antybakteryjne i minimalizują nieprzyjemny zapach, dzięki czemu stopy oddychają, są zdrowe i wolne od zapachów. Nie powodują infekcji i łagodzą wysypki. Skarpety są idealne dla osób cierpiących na obrzęki i bóle nóg, takich jak seniorzy, kobiety w ciąży i osoby prowadzące siedzący tryb życia. Skarpety te polecane są również osobom, które często podróżują, lubią piesze wędrówki i uprawiają bieganie lub inne sporty. Przydadzą się również tym, którzy spędzają dużo czasu na nogach w ciągu dnia. Mogą przynieść korzyści każdemu, kto dba o zdrowie swoich nóg.

Szczegóły produktu

KPLPLSBLSMPLSGRSMPLSBESM

Specyfikacja

W zestawie: 3 pary: beżowe, szare i czarne

Szybkie porównanie

Produkt
Sankom Patent Light Socks - skarpetki kompresyjne 2 +1 Cozy Boots kapcie + maska do spania Skarpety stabilizujące NeuroSocks White Skarpety stabilizujące NeuroSocks White
Dostępność
Cena
179,99 zł
189,99 zł
199,90 zł
W zestawie
3 pary: beżowe, szare i czarne Jedna para w trzech rozmiarach do wyboru: S (35-38), M (39-42) i L (43-46)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.