Czajnik Textures Plus+ 2400 W, czarny
Moc w tym modelu wynosi 2400 W. Pamiętaj, że wyższa moc zapewnia szybsze zagotowanie wody. Nie gotuj wody na zapas. Gotuj tylko tyle wody, ile w danej chwili potrzebujesz. Dzięki temu zaoszczędzasz czas i pieniądze. Płaska grzałka płytowa umożliwia zagotowanie nawet niewielkiej ilości wody. Jest ona także łatwiejsza w czyszczeniu - kamień osadza się na niej znacznie mniej niż na grzałce spiralnej. Odstawiając czajnik na podstawę nie musisz zastanawiać się, w jakim położeniu powinien się on znajdować. Obrotowa podstawa umożliwia postawienie czajnika w dowolnym kierunku. Czajnik wyposażony został w praktyczny wskaźnik poziomu wody. Dzięki temu bez potrzeby otwierania pokrywy możesz sprawdzić ile wody jest obecnie w czajniku i czy taka ilość Ci wystarczy.

Czajnik Textures Plus+ 2400 W, czarny

Model: RH22591-70

149,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Czajnik Textures Plus

łączy w sobie jakość i styl, dzięki matowo-błyszczącemu wykończeniu, nadającemu urządzeniu ekskluzywny wygląd. Podczas gotowania czajnik podświetla się na niebiesko, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy woda będzie zagotowana.

Zbiornik o pojemności 1,7 litra

umożliwia jednorazowe przygotowanie do 6 filiżanek, dzięki czemu czajnik doskonale sprawdza się w rodzinach wieloosobowych. Urządzenie wyposażono w funkcję szybkiego gotowania. Jeżeli potrzebujesz tylko jednej filiżanki napoju, nie musisz gotować całego czajnika, a jedynie odmierzoną ilość wody. W ten sposób zaoszczędzisz czas i energię.

Funkcja szybkiego gotowania

umożliwia przygotowanie filiżanki wrzącej wody w zaledwie 50 sekund. Sprawdza się ona doskonale, gdy w porannym pośpiechu chcesz napić się czegoś ciepłego. Ten stylowy produkt ma wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu woda zawsze trafia do filiżanki bądź szklanki bez rozlewania. Czajnik Textures jest praktyczny, modny i pełen istotnych funkcji. Matowo-błyszczące wykończenie w kolorze czarnym, z elementami ze stali nierdzewnej, sprawi, że urządzenie to będzie doskonale wyglądać w Twojej kuchni.

Strefy szybkiego gotowania

Wyznaczają objętość 1, 2 lub 3 filiżanek, więc możesz dokładnie wymierzyć ilość wody, której potrzebujesz. Gotuje 1 filiżankę wody w zaledwie 50 sekund*, więc możesz cieszyć się smakiem swojego ulubionego gorącego napoju w mniej niż minutę.

Podwójny wskaźnik poziomu wody

Sprawdź poziom wody bez konieczności podnoszenia pokrywy i patrz jak się napełnia.

**gotowanie wody na 1 filiżankę (235 ml) vs. 1 litr

Szczegóły produktu

RH22591-70

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: ukryta grzałka płytowa
Moc [W]: 2400 W
Pojemność [l]: 1,7 l

Szybkie porównanie

Produkt
Czajnik Textures Plus+ 2400 W, czarny SCARLETT Czajnik elektryczny bezprzewodowy RUSSELL HOBBS Czajnik Colours Heavenly Blue
Dostępność
Produkt niedostępny
Cena
149,99 zł
129,99 zł
149,99 zł
Opis
Array Array Array
Dodatkowe informacje
ukryta grzałka płytowa wygodny uchwyt otwierania pokrywy Idealny ukształtowany dzióbek
Wyróżnione1
Urządzenie o nowoczesnym i eleganckim wzornictwie Doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz stylu
Wyróżnione2
Design, będący kwintesencją nowoczesnej elegancji
Wyróżnione3
Oszczędność do 70% energii
Wykonanie
schowek na przewód zasilający w podstawce podstawka ze schowkiem na przewód
Moc [W]
2400 W 2200 W 2400 W
Funkcje dodatkowe
świecący wskaźnik pracy czajnika
Pojemność [l]
1,7 l 2,2 l 1,7 l
Gwizdek
NIE NIE
Funkcje
automatyczne wyłączanie wyjmowany zmywalny filtr
Kolor
czarny niebieski
Regulacja temperatury
NIE NIE
Obrotowa podstawa
TAK TAK
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!