Salad Box Ellipse Nordic Blue
Nowoczesny i praktyczny pojemnik na sałatki i inne posiłki holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim mamom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki.

Salad Box Ellipse Nordic Blue

Model: M22214

89,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Nowoczesny i praktyczny pojemnik na sałatki i inne posiłki holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim mamom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Saladbox jest bardzo pojemny, posiada szczelną pokrywę i składa się z 3 części: - pojemnik dolny 1300ml idealny na większą porcję sałatki, jogurtu - pojemnik górny 600ml na sztućce, pojemniczek na sos czy musli - pojemniczek na sos 50ml Saladbox nadaje się do mycia w zmywarce i przechowywania w lodówce, natomiast nie można używać go w mikrofalówkach. Wszystkie produkty Mepal wolne są od BPA oraz wykonane z matariałów nieszkodliwych dla zdrowia. Wyprodukowano w Holandii.

Szczegóły produktu

M22214

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: Tworzywo sztuczne TPE
Kolor: błekitny
Pojemność [ml]: 1900 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Salad Box Ellipse Nordic Blue Salad Box Ellipse Nordic Blue Saladbox Ellipse Nordic Green Saladbox Ellipse Nordic Green Saladbox Ellipse Nordic Pink Saladbox Ellipse Nordic Pink
Dostępność
Cena
89,99 zł
89,99 zł
89,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne TPE Tworzywo sztuczne PP Tworzywo sztuczne PP
Kolor
błekitny turkusowy różowy
Pojemność [ml]
1900 ml 1900 ml 1900 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP