• -40,00 zł
  • Zniżka 40,00 zł
Wielofunkcyjna drabina 4 w 1 Multiladder

Ładowanie i noszenie dużych pudeł oraz ciężkich przedmiotów może być problematyczne i w domu i w jego otoczeniu. Tak jak noszenie czy przesuwanie mebli. Firmy od przeprowadzek są drogie, tak jak wynajem wózków widłowych. Nawet zakupione przez internet ciężkie czy duże przedmioty trudno jest wciągnąć do domu. Każdego dnia niemal każdy ma do czynienia z wieloma pozornie niemożliwymi zadaniami i boryka się z wyzwaniami. Czy jest sposób na te wszystkie trudne czynności? Rozwiązaniem jest wysokiej jakości pomocnik domowy, czyli wielofunkcyjna drabina 4 w 1 Multi Ladder.


Tylko teraz -40 zł rabatu

Wielofunkcyjna drabina 4 w 1 Multiladder

Model: 4IN1ML

Cena regularna 539,99 zł 499,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Często napotyka się trudne wyzwania i zadania niemal niemożliwe do wykonania. Do takich należy przenoszenie ciężkich rzeczy, dużych pudeł czy mebli. Może to być sporym problemem, ze względu na wagę oraz gabaryty. Pomóc mogą różne wózki, ale i tak mają tylko tą jedną funkcję. A co gdyby zaopatrzyć się w urządzenie wielofunkcyjne, które nadaje się do różnych zadań, oszczędza pieniądze i miejsce? Wystarczy kupić rewelacyjną, wielofunkcyjną drabinę 4 w 1, która może zmienić się w wózek transportowy i ręczny, platformę lub wagę.

Pomocnik domowy

Z wielofunkcyjną drabiną 4 w 1 Multi Ladder można podjąć wszystkie trudne wyzwania, niemożliwe zadania oraz ciężkie prace w domu i wokół niego. To wszechstronny, wysokiej jakości, niesamowity pomocnik domowy, który zawsze będzie pod ręką.

W ciągu zaledwie kilku sekund, i to bez narzędzi, zmienia się w drabinę, platformę, wózek ręczny z wagą oraz wózek magazynowy i transportowy. Jako wózek i platforma, Mulii Ladder jest idealny do przenoszenia dużych, nieporęcznych i ciężkich rzeczy, pudeł, paczek mebli oraz innych przedmiotów. Do wszystkiego! 

Rozwiązanie 4 w 1

Nie potrzeba czterech oddzielnych elementów i sprzętów, żeby otrzymać wszystko to, co potrafi wielofunkcyjna drabina Multi Ladder. Zrobi to wszystko za jednym razem, bez dodatkowych kosztów oraz miejsca do przechowywania. Szybko i sprawnie się składa, co ułatwia przechowywanie.

Multi Ladder 4 w 1 ma wiele zastosowań w jednym, regulowanym urządzeniu. Jako wózek zapewnia łatwe i bezpieczne przenoszenie do 180 kg udźwigu. Ustawiony pod kątem 45 stopni, stoi nieruchomo. Do wyboru 4 funkcje:

  • Samonośna drabina schodkowa 3-stopniowa o nośności 150 kg.
  • Wózek kołowy z 4 kołami i uchwytem - pomaga przenosić ciężkie towary
  • Płaski wózek meblowy – pomaga transportować towary wielkogabarytowe.
  • Wózek ręczny – waga o udźwigu do 68 kg z możliwością ustawienia pod kątem 45 stopni.

Łatwa zmiana w ciągu kilku sekund

Przenoszenie ciężkich przedmiotów może być niebezpieczne i obciążać plecy, ale Multi Ladder pomaga w bezpiecznym i łatwym transportowaniu rzeczy. Wystarczy podnieść, żeby praktyczny wózek-platformę zamienić w wygodny wózek transportowy do ciągnięcia, żeby bezpiecznie i łatwo przenosić rzeczy.

Jako wózek ręczny utrzymuje się pod kątem 45 stopni, więc wszystko na niego położone pozostanie na swoim miejscu. Wystarczy go otworzyć, żeby używać jako drabiny. Na górze jest wytrzymały uchwyt, dzięki czemu drabina jest stabilna i bezpieczna. Multi Ladder ma mocne kółka, dzięki którym można zabrać ją tam, gdzie jest potrzebna. 

Do różnych zadań

Wielofunkcyjna drabina 4 w 1 zmienia się z jednej konfiguracji do drugiej, ułatwiając wykonywanie dużych i ciężkich prac domowych oraz przydomowych.

Z nią można przenosić wszystko wszędzie, przesuwać meble, odbierać paczki od kurierów, przenosić rzeczy do i z bagażnika samochodu, przenosić różne ciężkie oraz duże rzeczy w domu i wokół niego oraz sięgać z drabiny w trudno dostępne miejsca.

W komplecie są dwa elastyczne pasy, które zapięte ułatwiają przewożenie przedmiotów wózkiem. Sprawdzą się do wchodzenia i schodzenia po schodach oraz do ciasnych przestrzeni. 

Szczegóły produktu

4IN1ML

Specyfikacja

Wymiary: Drabina – 68 x 100 cm
Platforma 90 x 42 x 17 cm
Wózek magazynowy 88 x 42 x 93 cm
Wózek transportowy 18 x 37 x 17 cm
W zestawie: 1x klucz montażowy
1x wózek ręczny
2 elastyczne opaski gratis!
2x elastyczny kabel
2x koło skrętne
2x koło stacjonarne
8x nakrętka blokująca
8x śruba gwintowana
instrukcja obsługi
Maks. obciążenie: Drabina - max. 120kg.
Platforma - max. 360 kg.
Wózek magazynowy - max. 360 kg.
Wózek transportowy - max. 68 kg.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.