maszyna do szycia
 • maszyna do szycia
 • maszyna do szycia
 • podręczna maszyna do szycia
 • mała maszyna do szycia
 • maszyna do szycia
Zapisz się do newslettera

Maszyna do szycia dla początkujących Sew Whiz

Model: VHGVACSET0175

Lekka, kompaktowa mini maszyna do szycia Sew Whiz umożliwia szycie w dowolnym miejscu i czasie. Jej niewielki rozmiar sprawia, że zmieści się wszędzie. To idealna maszyna do szycia dla początkujących – prosta w obsłudze i nie wymaga większych umiejętności. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje dużej i ciężkiej maszyny do szycia, a do tego jest bardzo precyzyjna i bezprzewodowa.

 • Bezprzewodowa maszyna do szycia dla początkujących
 • Łatwa w użyciu
 • Lekka i kompaktowa
 • Przenośna – działa w dowolnym miejscu
 • 64-elementowy zestaw nici i szpulek GRATIS!
 • Pedał do precyzyjnej regulacji prędkości GRATIS!
 • 2 wzory maseczek do uszycia GRATIS!
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
maszyna do szycia Maszyna do szycia dla początkujących Sew Whiz
199,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Jest wiele maszyn do szycia na rynku – jaką wybrać? Najlepiej taką, która nie byłaby zbyt ciężka ani duża, ale żeby miała wszystkie funkcje tradycyjnej maszyny do szycia. Odpowiedzią jest mini maszyna do szycia Sew Whiz. Mini obudowa kryje w sobie moc ciężkiej i dużej maszyny do szycia, z którą zszyjesz różne rodzaje materiału – od najdelikatniejszego jedwabiu po gruby dżins czy skórę. Kompaktowy rozmiar sprawia, że Sew Whiz jest łatwa w przechowywaniu, a także w manewrowaniu np. gdy chcesz wyszyć kreatywny wzór na materiale.

Bezprzewodowa maszyna do szycia dla początkujących

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z szyciem albo sprawić prezent dziecku – mini maszyna do szycia Sew Whiz będzie doskonałym wyborem. Jest bezprzewodowa, a więc może być używana w dowolnym miejscu, na stole czy podłodze, nawet na tarasie lub kempingu. Od teraz zszyjesz rozpruty szew bez zdejmowania spódnicy, a nawet skrócisz zasłony bez ściągania z karnisza. Jeśli szukasz praktycznych akcesoriów do domu, mini maszyna do szycia Sew Whiz jest jednym z nich. Pozwoli Ci zaoszczędzić na drobnych przeróbkach u krawcowej i zrobić wszystko samodzielnie.

Profesjonalne rezultaty działania maszyny do szycia

Mini maszyna do szycia Sew Whiz jest z jednej strony bardzo prosta w obsłudze, a z drugiej szyje jak profesjonalne, duże maszyny do szycia. Szwy są mocne i wytrzymałe. Sew Whiz ma dwie prędkości: wysoką do szybkich napraw lub niską do prac precyzyjnych, takich jak wyszywanie kreatywnych wzorów. Wybierz odpowiednią prędkość i działaj we własnym tempie! To bardzo praktyczna funkcja w maszynie do szycia dla początkujących. Gratis otrzymasz także pedał do precyzyjnej regulacji prędkości. Mini maszyna do szycia Sew Whiz przyjdzie do Ciebie już z nawleczoną igłą, a to oznacza, że będziesz mógł zacząć szyć od razu po jej odpakowaniu.

Niezbędne akcesoria do domu

Są pewne produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu, ponieważ oszczędzają Twój czas i pieniądze. Mini maszyna do szycia Sew Whiz sprawia, że podszycie spodni, skrócenie spódnicy, uszycie podkładek czy poszewki na poduszki zajmie Ci kilka minut. Możesz zrobić to na świeżym powietrzu, nie ogranicza Cię kabel ani miejsce. Nie musisz każdorazowo płacić za usługę u krawcowej. Nie obawiaj się, że zabraknie Ci nici w wybranym kolorze. Gratis otrzymasz 64-elementowy zestaw nici i szpulek, idealnie pasujący do tej maszyny do szycia dla początkujących, a także dwa wzory maseczek wielorazowych do uszycia – dla dorosłych i dzieci.

Zestaw:

 • Mini maszyna do szycia Sew Whiz
 • Igła
 • Nawlekacz
 • 64-elementowy zestaw nici i szpulek GRATIS!
 • Pedał do precyzyjnej regulacji prędkości GRATIS!
 • 2 wzory maseczek do uszycia GRATIS!

Dodatkowe informacje:

 • Mini maszyna do szycia Sew Whiz działa na baterie 4xAA (nie znajdują się w zestawie)
 • Istnieje możliwość dokupienia zasilacza (nie znajduje się w zestawie)

Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

OPCJA MANUALNA

WAŻNA INFORMACJA: Użytkownicy powinni się zaznajomić z maszyną, aby wykorzystać ją jak najefektywniej. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szyciem, zalecamy wykonanie kilku testów na różnych rodzajach materiału, aby się wprawić. Jeśli zastosujesz się do instrukcji, zdziwisz się, jak łatwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów przy użyciu tej małej maszyny do szycia.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

1. Upewnij się, że przycisk ON/OFF znajduje się w pozycji OFF. Nie dotykaj przycisku podczas instalowania baterii, podłączania maszyny do prądu lub wymiany igły.

2. Przechowuj maszynę poza zasięgiem dzieci. Osoba dorosła zawsze powinna nadzorować nieletnich używających maszyny.

3. Po zakończeniu użytkowania, wyłącz maszynę przyciskiem ON/OFF, wyjmij baterie lub odłącz maszynę od prądu.

4. Nie mieszaj nowych baterii ze starymi.

5. Nie rozmontowuj i nie składaj maszyny ponownie.

6. Nie włączaj maszyny aż do momentu, w którym materiał będzie odpowiednio ułożony, nawet jeśli górne i dolne nici są gotowe do użycia.

Podręczna maszyna do szycia

1. CZĘŚCI MASZYNY DO SZYCIA (A)

1. Przycisk ON/OFF (włącznik/wyłącznik) 2. Regulator prędkości 3. Trzpień szpulki 4. Pokrętło 5. Trzpień szpuli 6. Górna szpulka 7. Szpula 8. Trzpień szpuli 9. Naprężacz nici 10. Tarcze prowadnika nici 11. Wodzik 12. Dźwignia podnoszenia nici 13. Igła 14. Dźwignia stopki dociskowej 15. Wsparcie stopki dociskowej 16. Pivot (obracanie) stopki 17. Prowadnik nici 18. Stopka dociskowa 19. Otwór prowadnika nici 20. Śruba igły 21. Igła (rozmiar 14) 22. Pokrywa dolnej komory szpulki 23. Gniazdo pedału 24. Gniazdo zasilacza AC/DC 25. Przycisk otwierania pokrywy 26. Dolna szpulka.

AKCESORIA (B)

 1 pedał • 1 nawlekacz • 2 nawleczone szpulki • 2 puste szpulki • 1 dodatkowa igła

2. WŁÓŻ BATERIE (C)

Zdejmij pokrywę komory baterii na spodzie maszyny. Włóż baterie, upewniając się, że są odpowiednio ułożone. Upewnij się, że bieguny są odpowiednio ułożone, jak powyżej.

INFO: Aby uniknąć jakichkolwiek wypadków, upewnij się, że przed włożeniem baterii lub podłączeniem maszyny do prądu, jest ona wyłączona.

3. NAWLEKANIE (D)

1. Górna szpula

Dostarczana maszyna jest już nawleczona. Jeśli chcesz użyć innej nici lub nawinąć inną szpulę, podnieś trzpień szpuli (8), włóż szpulkę nici, której potrzebujesz i kontynuuj, jak opisano to w punkcie 6 (nawijanie szpuli). Kiedy szpula jest gotowa, umieść ją na trzpieniu (5) i upewnij się, że kręci się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, kiedy nić jest rozwinięta. Przeciągnij nić przez prowadnik obok trzpienia szpulki, a następnie pomiędzy tarczami prowadnika nici (10) i następnie przez kolejny prowadnik nici. Następnie przeciągnij przez otwór dźwigni podnoszenia nici (12), kolejny prowadnik, następnie przez otwór prowadnika (17) i oczko igły, od zewnątrz do wewnątrz. Luźna nić powinna być przeciągnięta pod stopką dociskową (18). 

Do nawlekania igły zalecamy użycie nawlekacza dołączonego do zestawu.

2. Dolna szpula (E)

Naciśnij przycisk, aby otworzyć pokrywę (25) maszyny. Jeśli to konieczne, użyj małego przedmiotu do podważenia. Włóż szpulę do namagnesowanej komory, przekręć w prawo i przetnij nić, pozostawiając około 5 centymetrów wolnej nici.

4. UMIESZCZENIE MATERIAŁU I ROZPOCZĘCIE SZYCIA

1. Kręć pokrętłem w kierunku, który wskazuje strzałka, aby maksymalnie unieść igłę. 2. Podnieś dźwignię stopki dociskowej (14) i włóż materiał tak, aby nić dolnej szpuli była pod nim, a górna szpula nad nim. 3. Opuść dźwignię stopki dociskowej. 4. Przekręć pokrętło 2 lub 3 razy w kierunku, który wskazuje strzałka, aby sprawdzić, czy materiał i igła poruszają się prawidłowo. 5. Włącz maszynę przyciskiem ON/OFF i gotowe. W zależności od preferencji możesz podłączyć pedał do gniazdka pedału (23) i aktywować maszynę poprzez jego naciskanie. 6. Wybierz prędkość, używając do tego regulatora prędkości (2). 7. Po zakończeniu szycia, wyłącz maszynę przyciskiem ON/OFF. Przekręć pokrętło, aby unieść igłę, podnieś dźwignię stopki dociskowej (14), aby wyjąć materiał i przeciąć nić.

INFO: Jeśli materiału nie można łatwo wyjąć, delikatnie kręć pokrętłem w jedną i drugą stronę, do momentu, aż będzie możliwe wyjęcie materiału.

5. REGULOWANIE NAPRĘŻENIA NICI

Jak pokazano na rysunku, górne i dolne nici powinny być równo napięte: nie za ciasno, nie za luźno. Jeśli szwy na spodzie materiału są prostą linią nici, oznacza to, że górna nić jest zbyt luźna. Aby to naprawić, napnij górną nić, przekręcając naprężacz nici (9) w prawo, do momentu, aż szwy będą równe (F). Jeśli szwy na górze materiału tworzą prostą linię nici, oznacza to, że górna nić jest zbyt napięta. Poluźnij nić, przekręcając naprężacz nici (9) w lewo, do momentu, aż szwy będą równe (G).

INFO: Podczas regulowania naprężenia nici, upewnij się, że górna nić nie wychodzi z igły. Jeśli tak, nawlecz ją ponownie

6. NAWIJANIE SZPULKI (H)

Aby nawinąć pustą szpulkę, nałóż ją na trzpień szpulki (3) ukryty wewnątrz pokrętła (4) i rób, jak następuje:

1. Wyjmij trzpień szpulki, naciskając na niego i przekręcając w kierunku, który wskazuje strzałka. Szpulka wyjdzie automatycznie. 2. Nałóż pustą szpulkę na trzpień i przekręć w prawo 4 lub 5 razy. 3. Nałóż szpulę z nićmi na trzpień szpuli (8). 4. Przełóż nić przez mały otwór w szpulce, od wewnątrz na zewnątrz, pozostawiając tyle wystającej z otworu nici, aby móc za nią złapać. 5. Włącz maszynę i rozpocznij nawijanie szpuli, jednocześnie trzymając nić, jak pokazano na zdjęciu. 6. Kiedy szpulka będzie pełna, wyłącz maszynę przyciskiem ON/OFF. 7. Przetnij nić, a następnie zdejmij szpulę i szpulkę. 8. Włóż trzpień szpulki z powrotem w pokrętło i przekręć w prawo, aby zablokować w miejscu. 

7. WYMIANA IGŁY

Jeśli chcesz wymienić igłę, stosuj się do poniższych wskazówek: 1. Aby uniknąć urazu: wyjmij baterie z komory baterii lub odłącz maszynę od prądu. 2. Przekręć pokrętło, aby podnieść igłę tak wysoko, jak to możliwe. 3. Poluzuj śrubę igły (20) i pociągnij igłę w dół, aby ją wyjąć. 4. Włóż nową igłę i wepchnij tak głęboko, jak to możliwe. 5. Przytrzymaj igłę w miejscu i dokręć śrubę

INFO: Aby uniknąć wypadków, dokręcaj śrubę w prawo.

8. UŻYWANIE NAWLEKACZA

Przełóż drut nawlekacza przez oczko igły, następnie przełóż nić przez środek koła stworzonego przez drut i cofnij nawlekacz.

9. PODŁĄCZANIE ADAPTERA (ADAPTER NIE JEST ZAWARTY W ZESTAWIE)

Moc adaptera powinna wynosić 6 V DC, 800 MA. Jego napięcie powinno odpowiadać napięciu prądu przemiennego. Włóż wtyczkę adaptera do odpowiedniego gniazda w maszynie.

INFO: Przed podłączeniem adaptera, upewnij się, że maszyna jest wyłączona.

Inni kupili również