• maszyna do szycia
 • Ręczna maszyna do szycia
 • Ręczna maszyna do szycia
 • kompaktowa maszyna do szycia
 • kompaktowa maszyna do szycia
 • kompaktowa maszyna do szycia
 • kompaktowa maszyna do szycia
 • przenośna maszyna do szycia
 • przenośna maszyna do szycia
 • przenośna maszyna do szycia
 • przenośna maszyna do szycia
 • Fast Sew

Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt

Model: KPLVHGVACIND0322

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Ręczna maszyna do szycia Fast Saw to świetna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z szyciem, ale nie chcą wydawać kroci na dużą maszynę do szycia. Obsługa ręcznej maszyny do szycia jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych umiejętności. Ponadto, jest lekka i niewielka. Mieści się w dłoni i umożliwia szycie w każdym miejscu.

✅ Maszyna do szycia dla początkujących i zaawansowanych

✅ Mieści się w szufladzie

✅ Precyzyjna i mocna

✅ Niesamowicie lekka

✅ Zasilana baterią

✅ Zawsze pod ręką

✅ Druga maszyna do szycia gratis!

Czytaj więcej

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt
129,90 zł
139,90 zł

Zniżka -10 zł
Ilość:

  Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

  Darmowa dostawa

od 199, 90 zł w Klubie Okazji
od 299, 90 zł w regularnej ofercie

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Jeśli szukasz maszyny do szycia, która będzie precyzyjna, a zarazem mocna, potrzebujesz tej ręcznej maszyny do szycia Fast Sew. Nie zajmuje dużo miejsca, jest lekka i nie ogranicza jej kabel. Umożliwia szycie w każdym miejscu. Rozdarta marynarka lub bluzka? Zaszyj dziurę bez ściągania ubrań. Chcesz skrócić zasłony, ale wejście na drabinę lub krzesło to wyzwanie dla Ciebie? Weź ręczną maszynę do szycia i skróć zasłony lub firany bez zdejmowania ich z karnisza. Puścił Ci szew w spódnicy tuż przed ważnym spotkaniem? Nie ma problemu, bo tę ręczną maszynę do szycia schowasz nawet w torebce.

Maszyna do szycia dla każdego!

Tradycyjne maszyny do szycia są ciężkie i zajmują dużo miejsca. Raz kupione, często zalegają w kącie. Co zrobić, aby od razu się nie zrazić? Jak sprawić, aby szycie było proste, szybkie i przyjemne? Wystarczy ręczna maszyna do szycia. Mieści się w każdej szufladzie, jest zawsze pod ręką, gotowa do użytku. Do działania potrzebuje tylko baterii, dzięki czemu nie ogranicza Cię żaden kabel. Po wyjęciu z opakowania, maszyna do szycia jest gotowa do użytku. Jej obsługa jest tak prosta, że świetnie sprawdzi się jako pierwsza maszyna do szycia dla dzieci. Taki prezent rozwinie zdolności manualne dziecka, a efekt pracy będzie cieszył oczy przez długi czas.

Jak działa ręczna maszyna do szycia?

Ręczna maszyna do szycia jest urządzeniem bezpiecznym i łatwym w obsłudze. Posiada specjalną blokadę, która chroni Twoje dłonie przed skaleczeniem. Dołączony trzpień sprawia, że użyjesz każdego rodzaju nici – i tych mniejszych i tych większych. Pokrętło z boku maszyny do szycia umożliwia podniesienie ramienia z igłą i wsunięcie materiału pod stopkę. Napięcie nici można regulować w zależności od użytego materiału. Ta ręczna maszyna do szycia ma moc dużej maszyny do szycia i precyzję małej. Posiada odpowiednią funkcjonalność maszyny do szycia dla dzieci i będzie doskonałą maszyną dla początkujących. Osoby zaawansowane docenią ją ze względu na zwrotność i wygodę użytkowania.

Do jakich materiałów można użyć tej maszyny do szycia?

Niezależnie czy chcesz zszyć dziurę w cienkiej bluzce, zwęzić spodnie od garnituru, skrócić dżinsy czy zasłony, ręczna maszyna do szycia świetnie sobie poradzi. Sprawdza się zarówno do delikatnych jak i grubych materiałów. Zszyje nawet kilka warstw! Ta maszyna do szycia to nie tylko nieodzowny pomocnik przy przeróbkach, ale niezbędne narzędzie do szycia od podstaw. Chcesz uszyć poszewki na poduszki czy podkładki? A nawet bluzkę czy torebkę? Z ręczną maszyną do szycia to nie problem! A może myślałeś, aby nauczyć swoje pociechy szycia? To urządzenia to prosta w obsłudze i lekka maszyna do szycia dla dzieci. Nawet najmłodsi, z łatwością zrobią zarówno prosty ścieg jak i szlaczki. To świetna, kreatywna zabawa!

Zestaw:

✅ Ręczna maszyna do szycia

✅ Szpulki z nićmi 3 szt.

✅ Zapasowa igła

✅ Nawlekacz

✅ Trzpień przedłużający


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.