Dwustronna deska do krojenia Livio czarna 8364

Ta dwustronna deska do krojenia jest stworzona do pracy ze wszystkimi produktami spożywczymi! Jedna strona będzie idealna do krojenia cebuli w kostkę, mięsa, drobiu i ryb, natomiast drugiej możesz używać do owoców, warzyw i ciast. Wielofunkcyjna deska ma dobrą przyczepność do stołu lub blatu dzięki antypoślizgowej powierzchni z tworzywa sztucznego.


Dwustronna deska do krojenia Livio czarna 8364

Model: VD22796

49,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł
Kup na raty: Rata od 5.00zł
Newsletter

Dwustronna deska do krojenia Livio

Lubisz przygotowywać potrawy i gotować dla bliskich, jednak brakuje ci akcesoriów, które ułatwiają pracę? Wielofunkcyjna, dwustronna deska do krojenia stanie się niezbędnym elementem w twojej kuchni.
Ta dwustronna deska do krojenia jest stworzona do pracy ze wszystkimi produktami spożywczymi! Jedna strona będzie idealna do krojenia cebuli w kostkę, mięsa, drobiu i ryb, natomiast drugiej możesz używać do owoców, warzyw i ciast. Wielofunkcyjna deska ma dobrą przyczepność do stołu lub blatu dzięki antypoślizgowej powierzchni z tworzywa sztucznego, która zapewnia bezpieczne krojenie i siekanie.


Niezwykle użyteczną funkcją deski jest także to, że jedna ze stron jest ustawiona pod skosem. Dzięki temu, że powierzchnia jest nachylona pod niewielkim kątem, soki oraz okruszki zbierają się na dole deski, a ty możesz wygodnie kroić dalej. Na koniec możesz przechylić róg i umyć wszystko pod bieżącą wodą.
Ponadto w jednej części deski znajdują się specjalne wypustki, które służą do utrzymania produktów o śliskiej strukturze. Już nigdy więcej mięso czy jajko na twardo nie będzie suwać się po powierzchni blatu, a ty uchronisz swoje palce przed skaleczeniem.


Całość została wykonana z materiałów doskonałej jakości, które posłużą w twojej kuchni przez wiele lat, a specjalne syntetyczne tworzywo gwarantuje wodoodporność i wytrzymałość deski do krojenia.

Zalety produktu:

  • antypoślizgowa podstawa,
  • lekki skos oraz podwyższone krawędzie zapobiegające wylewaniu się soków,
  • wypustki z jednej strony - to do utrzymania stabilności przy krojeniu np. mięsa,
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów,
  • prosty, nowoczesny design, 
  • nadaje się do mycia w zmywarce,
  • występuje w trzech wariantach kolorystycznych i jest świetnym dopełnieniem całej serii Livio.

Praktyczna dwustronna deska do krojenia serii Livio stanie się niezbędnym elementem w Twojej kuchni.

Szczegóły produktu

VD22796

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: dobra przyczepność do stołu
prosty, nowoczesny design
wodoodporna i wytrzymała
Wymiary: 37x24,5 cm
Funkcje dodatkowe: jedna ze stron jest ustawiona pod skosem
zapewnia bezpieczne krojenie
Nóżki antypoślizgowe: TAK
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE
Materiał: tworzywo sztuczne PP

Szybkie porównanie

Produkt
Dwustronna deska do krojenia Livio czarna 8364 Dwustronna deska do krojenia Livio czarna 8364 Deska termobuk 35x16 cm Deska termobuk 35x16 cm Deska do krojenia  różowa 3250669 Deska do krojenia różowa 3250669
Dostępność
Cena
49,99 zł
29,99 zł
44,99 zł
Opis

Ta dwustronna deska do krojenia jest stworzona do pracy ze wszystkimi produktami spożywczymi! Jedna strona będzie idealna do krojenia cebuli w kostkę, mięsa, drobiu i ryb, natomiast drugiej możesz używać do owoców, warzyw i ciast. Wielofunkcyjna deska ma dobrą przyczepność do stołu lub blatu dzięki antypoślizgowej powierzchni z tworzywa sztucznego.

Deska do krojenia wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego od niemieckiej marki Fackelmann jest solidna i bardzo praktyczna. Zapewnia komfort krojenia lub serwowania. Nieodzowny element każdej kuchni.

Mała składana deska do krojenia Snap Organic w rozmiarze S pomoże Ci zgrabnie wrzucić pokrojone warzywa do garnka. Deska składa się wzdłuż dłuższego boku. Produkt w 100% nadaje się do recyklingu.
Możliwość mycia w zmywarce
TAK NIE TAK
Dodatkowe informacje
dobra przyczepność do stołu wygodny uchwyt
Wymiary
37x24,5 cm 35x16x1 cm 33,1x16,6x5 cm
Funkcje dodatkowe
jedna ze stron jest ustawiona pod skosem
Funkcje
serwowanie ułatwienie krojenia
Nóżki antypoślizgowe
TAK
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
Materiał
tworzywo sztuczne PP drewno bukowe z certyfikatem FSC™ tworzywo sztuczne
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!