Livington Flex and Fresh pojemniki na żywność

Odpowiednie przechowywanie żywności, zwłaszcza w lodówce, jest bardzo istotne. Folie spożywcze i aluminiowe mogą przepuszczać powietrze. Zbyt małe pudełka nie mieszczą wszystkiego. We większych z kolei jest za dużo powietrza. Żeby żywność nie wysychała i żeby jej nie marnować, potrzebne są odpowiednie naczynia. Takie właśnie są rewelacyjne pojemniki do przechowywania żywności Livington Flex and Fresh.


Livington Flex and Fresh pojemniki na żywność

Model: KPLM34082M29582

239,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Pojemniki na żywność to podstawa w każdej kuchni. Zawsze jest jakieś jedzenie, które trzeba przetrzymać w lodówce. Jednak nie wszystkie sposoby przechowywania i pudełka są bezpieczne dla żywności, dla nas i dla środowiska. Czasem mogą przepuszczać powietrze, a aromaty w lodówce się mieszają. Nie zawsze łatwo jest dobrać odpowiednią wielkość. Dlatego warto postawić na pojemniki, gdzie to one dopasowują się do żywności, a nie odwrotnie.

Elastyczne pokrywki silikonowe

Livington Flex&Fresh to najbardziej innowacyjny i praktyczny system do przechowywania żywności. Wiadomo, że zbyt duża ilość powietrza jej szkodzi. Zapychanie pojemników kończy się zgniecionym jedzeniem. Ale pokrywki Flex&Fresh dopasowują się do zawartości. Nie zgniatają jej, eliminując nadmiar powietrza!

Długotrwała
świeżość

Pojemniki na żywność Livington Flex and Fresh to rewolucyjny system najlepszej organizacji i najwyższej świeżości. Dzięki temu, że dostosowują się do zawartości, mniej powietrza trafia do pojemnika, a żywność pozostaje świeża znacznie dłużej. Nadmiar powietrza nie ma kontaktu z jedzeniem. Dzięki inteligentnej strukturze plastra miodu, nic nie przykleja się do dna! 

Więcej miejsca

Wysokiej jakości, elastyczne pokrywki są rozszerzalne i zapewniają do 20 % więcej miejsca do przechowywania, dzięki możliwości rozciągnięcia i przepełnienia. Innowacyjne wieczka Flex&Fresh mają praktyczne zamknięcie na cztery zatrzaski uszczelniające, oraz wysokiej jakości, elastyczną wkładkę silikonową, która dopasowuje się do każdego kształtu.

Całkowicie szczelne

Pojemniki do przechowywania żywności Livington Flex&Fresh nie przepuszczają powietrza, wody oraz aromatów i nic nie wycieka. Testy dowodzą przy tym, że są całkowicie szczelne, więc jedzenie jest świeże dłużej i zachowuje wygląd. Nieważne czy są to całe dania, resztki jedzenia czy wędliny i sery, system Flex&Fresh zapewnia długotrwałą świeżość i świetną organizację!

Wszechstronne pojemniki

Pojemniki Livington Flex and Fresh nadają się do przechowywania, chłodzenia, zamrażania i podgrzewania żywności w mikrofalówce. Można je myć w zmywarce i ustawiać w stosy, oszczędzając miejsce i zachowując porządek. Do tego można na nich serwować jedzenie. Zestaw 20 częściowy zawiera:

  • 2 pojemniki 250 ml,
  • 2 pojemniki 500 ml,
  • 2 pojemniki 1000 ml,
  • 2 pojemniki 1600 ml,
  • 2 tace z pokrywkami.
  • 10 pokrywek (8 do pojemników, 2 do tac)

Trwałe i
bezpieczne

Unikalna konstrukcja sprawia, że tacki do przechowywania żywności od Livington są bardziej trwałe. Nie zawierają szkodliwego bisfenolu A BPA i są bezpieczne dla żywności. Ograniczają zużycie plastiku, bo są wielokrotnego użytku. Są przyjazne dla środowiska w porównaniu z foliami aluminiowymi lub plastikowymi.

Szczegóły produktu

KPLM34082M29582

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
W zestawie: 2 pojemniki 250ml,
2 pojemniki 500ml,
2 pojemniki 1000ml,
2 pojemniki 1600ml,
2 tace z pokrywkami
Pojemność [l]: 0,5 l
0,25 l
1 l
1,6 l
Funkcje: jedyne takie silikonowe elastyczne pokrywki
możliwość przechowywania w zamrażarce
zapewnia długotrwałą świeżość
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
Livington Flex and Fresh pojemniki na żywność Livington Flex and Fresh pojemniki na żywność Lunchpot termiczny Ellipse Titanium Lunchpot termiczny Ellipse Titanium Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa
Dostępność
Cena
239,99 zł
179,99 zł
179,99 zł
Opis

Odpowiednie przechowywanie żywności, zwłaszcza w lodówce, jest bardzo istotne. Folie spożywcze i aluminiowe mogą przepuszczać powietrze. Zbyt małe pudełka nie mieszczą wszystkiego. We większych z kolei jest za dużo powietrza. Żeby żywność nie wysychała i żeby jej nie marnować, potrzebne są odpowiednie naczynia. Takie właśnie są rewelacyjne pojemniki do przechowywania żywności Livington Flex and Fresh.

Wybierasz się do pracy lub na wycieczkę, planujesz dłuższą podróż i chcesz cieszyć się zimnym jogurtem lub ciepłą, domową zupą jarzynową? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, to lunchpot Ellipse skłający się z dwóch części; termicznego pojemnika o podwójnych ściankach o pojemności 500ml oraz przezroczystej pokrywy - 200ml. Chcesz każdy dzień rozpocząć z kubkiem aromatycznej kawy w ręce? Pozytywne nastawienie i energię do działania zapewni ten napój zamknięty w 100% szczelnym kubku termicznym Ellipse.
Możliwość mycia w zmywarce
TAK NIE NIE
Wyróżnione1
Zaoszczędź nawet 20% miejsca
Wyróżnione2
Możliwość mycia w zmywarce i mrożenia!
Wyróżnione3
Jedyna taka elastyczna pokrywka
Wykonanie
stal nierdzewna 18/10 stal nierdzewna 18/10
W zestawie
2 pojemniki 250ml,
Pojemność [l]
1,6 l
Funkcje
jedyne takie silikonowe elastyczne pokrywki
Kolor
czarny srebrny
Pojemność [ml]
700 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
TAK NIE NIE
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Daniel
Potwierdzony zakup
rating
2022-12-15
5
Odpowiedź

Dziękujemy.