Magic Pad - magiczny tablet dla dzieci 

Rewolucyjna tablica do rysowania z 8 efektami świetlnymi, inspirująca kreatywność i rozwijająca umiejętności. Trzy podwójne neony w sześciu kolorach gwarantują ekscytującą zabawę. Zestaw zawiera 30 szablonów, doskonałych do kolorowania i pisania. Tablica jest praktyczna jako notes, lista zakupów czy towarzysz podróży. Przyjazna dla środowiska, łatwa do czyszczenia dzięki dołączonej szmatce. Odkryj nowy wymiar twórczego rysowania!


Magic Pad - interaktywna tablica dla dzieci


99,99 zł

Wybierz Zestaw

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Magic Pad - Magiczny tablet dla dzieci

Rewolucyjna tablica do rysowania z 8 efektami świetlnymi, inspirująca kreatywność i rozwijająca umiejętności. Trzy podwójne neony w sześciu kolorach gwarantują ekscytującą zabawę. Zestaw zawiera 30 szablonów, doskonałych do kolorowania i pisania. Tablica jest praktyczna jako notes, lista zakupów czy towarzysz podróży. Przyjazna dla środowiska, łatwa do czyszczenia dzięki dołączonej szmatce. Odkryj nowy wymiar twórczego rysowania!

Magic Pad interaktywna tablica dla dzieci 

Rysowanie i malowanie to jedne z ulubionych zajęć dzieci. Są nie tylko zajmujące, ale przy tym wyzwalają kreatywność i pobudzają wyobraźnię. Jednak zwykłe kredki i papier mogą szybko się znudzić, a malowanie farbkami zwykle wiąże się z bałaganem. Dlatego przedstawiamy zupełnie nowy sposób rysowania, kolorowania i pisania. Interaktywna tablica dla dzieci Magic Pad, która sprawia, że wszystko co narysują się świeci. 

Nie jest łatwo zająć dzieci jakąś zabawą na dłużej. Zabawki szybko się nudzą, a do tego nie zawsze rozwijają wyobraźnię. Dzieci zwykle lubią rysować, co akurat pobudza ich kreatywność. Tylko że tradycyjne kredki i farbki wydają się mało atrakcyjne. Do tego wykorzystywanie niezliczonych ilości papieru nie jest przyjazne dla środowiska. Warto więc postawić na ekologiczny sposób rysowania, dodatkowo ze świecącym akcentem, który zachwyci każde dziecko. 

Świecąca tablica do rysowania 

Interaktywna tablica Magic Pad to całkowicie nowy, unikalny sposób rysowania i pisania, z niesamowitymi efektami świetlnymi. Kolorowe światła LED sprawiają, że rysunki, litery, cyfry i kreski wyglądają trójwymiarowo. Pomimo tego, że tablet ma przeźroczysty ekran, rysunek świeci bardzo jasno, zarówno w świetle, jak i w ciemności. 

Zabawa światłem 

Rysunki na tablicy Magic Pad nie tylko świecą światłem ciągłym. Są też różne efekty świetlne. Wystarczy nacisnąć przycisk i rysunek zacznie migać. Kilka kolorów pozwoli dziecku bawić się nimi w dowolny sposób. Po wytarciu ekranu mogą zacząć zabawę od nowa. To przy tym najfajniejsza lampka nocna, którą dziecko może samodzielnie zaprojektować.

Niezliczone możliwości 

Interaktywna tablica do rysowania dla dzieci Magic Pad to: 

  • 8 różnych efektów świetlnych
  • 30 szablonów do rysowania, pisania, kolorowania i liczenia
  • 3 podwójne, neonowe kredki
  • 6 wyjątkowych kolorów
  • zintegrowana sztaluga
  • praktyczne przyssawki do przyczepiania
  • 3 sprytne uchwyty na długopisy z tyłu
  • dla dzieci od 3 lat

W domu i w podróży 

Interaktywna tablica dla dzieci Magic Pad to świetna zabawa w świecące rysowanie bez złamanych kredek i bałaganu w piórniku. Jest idealna w domu, szkole i na wyprawach, gdzie dziecko nie będzie się nudzić w czasie podróży. Trzy podwójnie neonowe kredki w sześciu olśniewających kolorach gwarantują super kolorową zabawę i naukę. Tablica może być też używana do notatek i list zakupów. 

Zabawa i nauka 

Tablica interaktywna rozwija wyobraźnię, kreatywność, zdolność i chęć uczenia się oraz koordynację ręka-oko. Dzieci mogą narysować zwierzątka i postacie z szablonów lub wymyślić coś samodzielnie. Szablony uczą też liczenia i można grać w fajne gry z przyjaciółmi. To okazja do nauki matematyki oraz do ćwiczenia pisania i czytania. 

Łatwo i ekologicznie  

Dzięki interaktywnej tablicy dla dzieci papier i długopis to już przeszłość! Nie trzeba marnować na nie pieniędzy oszczędzając na niezliczonych kartkach papieru. Magic Pad jest wielokrotnego użytku i dlatego chroni środowisko oraz jest dla niego przyjazny. Przy tym jest łatwy w czyszczeniu. Dołączona ściereczka usuwa wszystko za pomocą jednego przetarcia

Szczegóły produktu

M19767

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 3 x bateria AAA 1,5 V | Moc: 4,5
Wymiary: 20 x 253 x 190 mm
W zestawie: 1 x tablica do rysowania MAGIC PAD, 3 x podwójne neony w różnych kolorach, 1 x szmatka czyszcząca, 30 x szablonów

Specyficzne kody

EAN13
9010041015896

Szybkie porównanie

Produkt
Magic Pad - interaktywna tablica dla dzieci Kubek ze słomką MIO Sailors Bay 300ml Kubek dziecięcy ze słomką 300ml Mio Sailors Bay Kubek Ze Słomką 300ml Mio Miffy Explore Kubek dziecięcy ze słomką 300ml Mio Miffy Explore
Dostępność
Cena
99,99 zł
64,99 zł
64,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
3 x bateria AAA 1,5 V | Moc: 4,5
Wykonanie
silikon silikon
Wymiary
20 x 253 x 190 mm
W zestawie
1 x tablica do rysowania MAGIC PAD, 3 x podwójne neony w różnych kolorach, 1 x szmatka czyszcząca, 30 x szablonów
Kolor
niebieski wielokolorowy
Pojemność [ml]
300 ml 300 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Kuba
rating
2022-11-08
5
Polecam, najlepszy prezent
Polecam, kpię więcej na prezenty dla dzieci. Naprawdę warto.