Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue
TALERZ DO KARMIENIA MEPAL MIO Kiedy do świadomości Malucha dociera fakt, że próbowanie swoich sił to wielka frajda, nic Go nie zatrzyma! Dlatego czym prędzej warto podarować Mu talerz treningowy Mepal Mio, dzięki któremu każdy posiłek będzie niezwykłym doświadczeniem! Praktyczny i bezpieczny talerz do nauki jedzenia Mepal Mio Nauka samodzielnego jedzenia to dla Dziecka prawdziwe wyzwanie.

Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue

Model: M22150

49,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

TALERZ DO KARMIENIA MEPAL MIO

Kiedy do świadomości Malucha dociera fakt, że próbowanie swoich sił to wielka frajda, nic Go nie zatrzyma! Dlatego czym prędzej warto podarować Mu talerz treningowy Mepal Mio, dzięki któremu każdy posiłek będzie niezwykłym doświadczeniem!

Praktyczny i bezpieczny talerz do nauki jedzenia Mepal Mio

Nauka samodzielnego jedzenia to dla Dziecka prawdziwe wyzwanie. Jak to zrobić, żeby nic nie spadło z talerza? Jak jeść bez jego dotykania? Jak trafić do buzi? Ah, taki mały człowiek, a tyle wyzwań! Jednak talerzyk treningowy z serii Mio to idealne naczynie do praktykowania samodzielności, dzięki któremu Maluch w mig pojmie, jak wspaniale jest radzić sobie bez pomocy Mamy i Taty. Antypoślizgowa podstawa sprawia, że talerzyk nie ślizga się po podłożu, z kolei solidny uchwyt umożliwia jego trzymanie przez Rodzica lub Malucha podczas przenoszenia, bez konieczności wkładania palców do jedzenia. Talerzyk do nauki jedzenia Mio posiada zaokrąglony brzeg i wysokie krawędzie, by Maluch mógł komfortowo wybierać z niego jedzenie i nie frustrował się jego „uciekaniem, a fakt, że utrzymuje się w jednym miejscu, idealnie wpływa na doskonalenie nowych umiejętności. Każdy posiłek będzie prawdziwą przyjemnością!

Ważne funkcje:

• Antypoślizgowa podstawa.

• Solidny uchwyt.

• Możliwość podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych.

• Produkty wykonany z bezpiecznych materiałów (wolny od BPA)

• Można myć w zmywarce

Funkcjonalny i lekki pierwszy talerz dla dziecka Mepal Mio

Dziecięcy talerzyk treningowy Mepal Mio jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Jedzenie w nim można podgrzewać także w kuchenkach mikrofalowych. Przyjemna, elegancka, ale i typowo dziecięca estetyka z pewnością spotęgują miłe wrażenia. Wykonany jest z bezpiecznych i bardzo wytrzymałych materiałów (PP i PTE, bez BPA), dzięki czemu dzielnie zniesie wiele różnych posiłków i dostarczy Dziecku mnóstwa frajdy z samodzielnego jedzenia.

Szczegóły produktu

M22150

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: Tworzywo sztuczne PP
Kolor: niebieski
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: TAK

Specyficzne kody

EAN13
8711269993577

Szybkie porównanie

Produkt
Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue Zestaw woreczków z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu Neno, 20 szt. Woreczki z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu – 20 szt. Lunchbox Campus zielony Lunchbox Campus zielony
Dostępność
Cena
49,99 zł
39,99 zł
39,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
miarka odmierzania pokarmu
Wykonanie
Tworzywo sztuczne PP Tworzywo sztuczne ABS
Wymiary
17,8 cm x 13,2 cm x 6,1 cm
W zestawie
20 woreczków,adapter do laktatora
Pojemność [l]
150 ml
Kolor
niebieski zielony
Pojemność [ml]
750 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
TAK NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.