Talerzyk dziecięcy MIO Sailors Bay
TALERZYK DLA DZIECI MEPAL MIO Wzór powstał we współpracy z marką Little Dutch.

Talerzyk dziecięcy MIO Sailors Bay

Model: M23212

44,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

TALERZYK DLA DZIECI MEPAL MIO

Wzór powstał we współpracy z marką Little Dutch.

Dorośli już nie pamiętają, że każde śniadanie, obiad i kolacja mogą być przygodą, a groszki, kanapki czy klopsiki mogą tworzyć niezwykłe arcydzieła. A tak jest za każdym razem, kiedy Maluch siada do stołu! Jego posiłek to Jego własna, nowa historia o samodzielności i poznawaniu kulinarnych tajemnic. Z talerzykiem Mepal Mio będzie to wyjątkowa przyjemność!

Prosty, ale niezwykły talerzyk dla dzieci Mepal Mio

Talerzyk dla dzieci z serii Mio to świetne połączenie prostoty i funkcjonalności z dziecięcym żywiołem. Wysokiej jakości materiał (plastik wolny od BPA), łagodne w dotyku krawędzie oraz atrakcyjne kolory sprawiają, że każdy posiłek będzie dla Malucha prawdziwą frajdą. Przyjemne grafiki z pewnością go umilą – pod górą ziemniaczków czy kolorową kanapką może kryć się coś ładnego! Talerzyk Mio jest lekki, łatwy do przenoszenia, a zarazem wyjątkowo trwały. Jego wielkość pozwala na serwowanie różnych posiłków – od deserów po obiady, a utrzymanie go w czystości jest wyjątkowo proste. To idealny element dziecięcej zastawy stołowej, który z pewnością pozostanie wspaniałą pamiątką!

Ważne funkcje:

• Lekki.

• Nie zawiera BPA.

• Można myć w zmywarce.

Bezpieczny talerzyk dla dzieci Mepal Mio

Talerzyk Mepal Mio jest wyjątkowo odporny i funkcjonalny. Kusi także swoją elegancją i estetyką, a zarazem podczas posiłku nie będzie dekoncentrował Dziecka jaskrawymi kolorami czy inwazyjnymi wzorami. Dobrze wyeksponuje każdy posiłek, a zaokrąglone krawędzie umożliwią łatwe jedzenia nawet „uciekających potraw. To świetny sposób na to, by zachęcić Malucha do jedzenia i by nauczył się dobrze zarządzać posiłkiem na swoim własnym talerzyku.

Szczegóły produktu

M23212

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: Tworzywo sztuczne PBT
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: TAK

Specyficzne kody

EAN13
8720294011293

Szybkie porównanie

Produkt
Talerzyk dziecięcy MIO Sailors Bay Talerzyk dziecięcy MIO Sailors Bay Miseczka dziecięca MIO Flowers & Butterflies Miseczka dziecięca MIO Flowers & Butterflies Miseczka dziecięca MIO Sailors Bay Miseczka dziecięca MIO Sailors Bay
Dostępność
Cena
44,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne PBT Tworzywo sztuczne PP Tworzywo sztuczne PP
Kolor
wielokolorowy wielokolorowy
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
TAK TAK TAK

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.