• -23,08%
  • Zniżka 23,08%
Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt.

Ręczna maszyna do szycia Fast Saw to świetna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z szyciem, ale nie chcą wydawać kroci na dużą maszynę do szycia. Obsługa ręcznej maszyny do szycia jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych umiejętności. Ponadto, jest lekka i niewielka. Mieści się w dłoni i umożliwia szycie w każdym miejscu.

✅ Maszyna do szycia dla początkujących i zaawansowanych

✅ Mieści się w szufladzie

✅ Precyzyjna i mocna

✅ Niesamowicie lekka

✅ Zasilana baterią

✅ Zawsze pod ręką

✅ Druga maszyna do szycia gratis!

Tylko teraz -23.08 % rabatu

Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt.

Model: KPLVHGVACIND0322

Cena regularna 129,99 zł 99,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Jeśli szukasz maszyny do szycia, która będzie precyzyjna, a zarazem mocna, potrzebujesz tej ręcznej maszyny do szycia Fast Sew. Nie zajmuje dużo miejsca, jest lekka i nie ogranicza jej kabel. Umożliwia szycie w każdym miejscu. Rozdarta marynarka lub bluzka? Zaszyj dziurę bez ściągania ubrań. Chcesz skrócić zasłony, ale wejście na drabinę lub krzesło to wyzwanie dla Ciebie? Weź ręczną maszynę do szycia i skróć zasłony lub firany bez zdejmowania ich z karnisza. Puścił Ci szew w spódnicy tuż przed ważnym spotkaniem? Nie ma problemu, bo tę ręczną maszynę do szycia schowasz nawet w torebce.

Maszyna do szycia dla każdego!

Tradycyjne maszyny do szycia są ciężkie i zajmują dużo miejsca. Raz kupione, często zalegają w kącie. Co zrobić, aby od razu się nie zrazić? Jak sprawić, aby szycie było proste, szybkie i przyjemne? Wystarczy ręczna maszyna do szycia. Mieści się w każdej szufladzie, jest zawsze pod ręką, gotowa do użytku. Do działania potrzebuje tylko baterii, dzięki czemu nie ogranicza Cię żaden kabel. Po wyjęciu z opakowania, maszyna do szycia jest gotowa do użytku. Jej obsługa jest tak prosta, że świetnie sprawdzi się jako pierwsza maszyna do szycia dla dzieci. Taki prezent rozwinie zdolności manualne dziecka, a efekt pracy będzie cieszył oczy przez długi czas.

Jak działa ręczna maszyna do szycia?

Ręczna maszyna do szycia jest urządzeniem bezpiecznym i łatwym w obsłudze. Posiada specjalną blokadę, która chroni Twoje dłonie przed skaleczeniem. Dołączony trzpień sprawia, że użyjesz każdego rodzaju nici – i tych mniejszych i tych większych. Pokrętło z boku maszyny do szycia umożliwia podniesienie ramienia z igłą i wsunięcie materiału pod stopkę. Napięcie nici można regulować w zależności od użytego materiału. Ta ręczna maszyna do szycia ma moc dużej maszyny do szycia i precyzję małej. Posiada odpowiednią funkcjonalność maszyny do szycia dla dzieci i będzie doskonałą maszyną dla początkujących. Osoby zaawansowane docenią ją ze względu na zwrotność i wygodę użytkowania.

Do jakich materiałów można użyć tej maszyny do szycia?

Niezależnie czy chcesz zszyć dziurę w cienkiej bluzce, zwęzić spodnie od garnituru, skrócić dżinsy czy zasłony, ręczna maszyna do szycia świetnie sobie poradzi. Sprawdza się zarówno do delikatnych jak i grubych materiałów. Zszyje nawet kilka warstw! Ta maszyna do szycia to nie tylko nieodzowny pomocnik przy przeróbkach, ale niezbędne narzędzie do szycia od podstaw. Chcesz uszyć poszewki na poduszki czy podkładki? A nawet bluzkę czy torebkę? Z ręczną maszyną do szycia to nie problem! A może myślałeś, aby nauczyć swoje pociechy szycia? To urządzenia to prosta w obsłudze i lekka maszyna do szycia dla dzieci. Nawet najmłodsi, z łatwością zrobią zarówno prosty ścieg jak i szlaczki. To świetna, kreatywna zabawa!

Zestaw:

✅ Ręczna maszyna do szycia

✅ Szpulki z nićmi 3 szt.

✅ Zapasowa igła

✅ Nawlekacz

✅ Trzpień przedłużający

Szczegóły produktu

KPLVHGVACIND0322

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-30 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Szybkie porównanie

Produkt
Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt. Ręczna maszyna do szycia Fast Sew 2 szt. Formu Clear plaster na kurzajki Formu Clear plaster na kurzajki Active Posture korektor postawy
Dostępność
Cena
129,99 zł -23,08% 99,99 zł
99,90 zł 89,90 zł
99,99 zł
Pranie
w zimnej wodzie
Skład
Poliester 20%
Rozmiar
regulowany

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.