Slimis – cukierki z błonnikiem

Błonnik pokarmowy to substancja, która pełni ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Spożywanie jego zbyt małych ilości może ten układ osłabiać, i prowadzić do pojawiania się różnych dolegliwości. Dlatego przedstawiamy rozwiązanie polegające na dostarczeniu do organizmu odpowiedniej dawki błonnika, czyli cukierki Slimis od Biostile.

Slimis – cukierki z błonnikiem

Model: SLIMIS

159,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Podobne produkty

Slimis – cukierki z błonnikiem (suplement diety)

Błonnik pokarmowy to substancja, która pełni ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Spożywanie jego zbyt małych ilości może ten układ osłabiać, i prowadzić do pojawiania się różnych dolegliwości. Dlatego przedstawiamy rozwiązanie polegające na dostarczeniu do organizmu odpowiedniej dawki błonnika, czyli cukierki Slimis od Biostile.

Suplement diety na wsparcie odchudzania

Cukierki Slimis to nowość w grupie suplementów diety wspomagających odchudzanie, która została opracowana przez Biostile – producenta suplementów i kosmetyków. Według słoweńskiej firmy założeniem było stworzenie rozwiązania, które mogłoby wspierać odchudzanie. Cukierki mają formułę opartą na najwyższej jakości składnikach, Zawierają aktywny koncentrat glukomannan konjac, czyli błonnik pokarmowy z frakcji rozpuszczalnej, który może wspomóc proces odchudzania, oraz utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Naturalny składnik - glukomannan

Błonnik glukomannanowy zawarty w cukierkach Slimis jest wytwarzany z rośliny konjac. Może przekształcać bakterie w jelitach w krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które mogą pomóc zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu i efektowi jo-jo. Traci się tłuszcz, a nie masę mięśniową, Gdy pobudzona zostaje perystaltyka, można zyskać na prawidłowym wydalaniu substancji przemiany materii z organizmu.

Zmniejszone uczucie głodu

Glukomannan z rośliny konjac jest w stanie zwiększyć w przewodzie pokarmowym swoją objętość, poprzez wiązanie się z wodą. W ten sposób może absorbować nadmiar tłuszczu z diety, i eliminować go z organizmu, co wspiera rozwój zdrowej flory jelitowej, bo może pomóc w regulacji trawienia. Wypełniając żołądek pomaga zachować na dłużej uczucie sytości, a więc jest prawdopodobne, że będzie można jeść mniej, i nie czuć się głodnym.

Mniej tłuszczów i cukrów

Aktywny składnik cukierków Slimis może wpływać na mniejsze wchłanianie tłuszczów i cukrów po posiłku z przewodu pokarmowego do krwi. To może skutkować obniżeniem indeksu glikemicznego żywności, którą spożywamy. Gdy pokarm jest wolniej wchłaniany, redukują się też skoki i spadki cukru we krwi. Istnieje szansa na mniejszą ochotę na podjadanie dodatkowego cukru. Także ilość wchłanianego cholesterolu z tłuszczów może skutkować obniżeniem poziomu złego cholesterolu we krwi. To wszystko może przekładać się na wsparcie utraty wagi, i powrót energii. Cukierki Slimis nie zawierają cukru, dlatego mogą pomóc diabetykom łatwiej schudnąć.

Wsparcie dla trawienia

Spożywając po dwa cukierki przed śniadaniem, obiadem i kolacją, wprowadza się do organizmu taką ilość błonnika, która może wspomóc pracę dobrze funkcjonującego przewodu pokarmowego. Wystarczy zjeść je 30 minut przed każdym głównym posiłkiem, i popić szklanką lub dwiema wody. W ten sposób dostarcza się do organizmu 3 gramy błonnika glukomannanowego. Niewielkie cukierki do ssania łatwo jest włączyć do codziennej rutyny, są miękkie oraz pyszne i mają brzoskwiniowy smak. To może być wsparcie diety w procesie odchudzania, oraz w utrzymaniu wagi.

Poradnik żywieniowy

Cukierki Slimis dzięki zawartości glukomannanu stanowią prosty i naturalny sposób, który może pomóc uzyskać smuklejszą sylwetkę, jeśli w procesie odchudzania połączy się je z dietą, lub planem żywieniowym. Do cukierków dołączony jest poradnik żywieniowy Slimis Body Shape z przepisami oraz wskazówkami, które mogą pomóc w dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych, oraz w schudnięciu i utrzymaniu wagi. Przewodnik nie zakłada ograniczenia spożywania żywności, ale może być kluczem do wyrobienia sobie zdrowych nawyków żywieniowych.

Szczegóły produktu

SLIMIS

Specyficzne kody

EAN13
3830057683171

Szybkie porównanie

Produkt
Slimis – cukierki z błonnikiem Herbata odchudzająca Dr Ming Tea 2 x 30 saszetek Dr. Ming Tea - herbata odchudzająca (2 x 30 saszetek) Lokówko-suszarka BRAS330E Braun Lokówko-suszarka BRAS330E Braun
Dostępność
Cena
159,99 zł
139,99 zł 119,99 zł
169,99 zł
Moc [W]
400 W
Wymiary
średnica 18/36 mm
W zestawie
1 x duża okrągła szczotka (38 mm), 1 x małą szczotka (16 mm),grzebień zwiększający objętość
Liczba poziomów temperatury
2
Jonizacja
NIE
zimny nawiew
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.