Czajnik elektryczny z termometrem analogowym 1,7 l
Czajnik elektryczny WK 9805 GY posiada korpus ze stali nierdzewnej, który daje gwarancję jakości, pozwalającą cieszyć się na lata. Podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem się sprawia, że urządzenie jest bardzo bezpieczne w użytkowaniu oraz zabezpieczone tak, aby nie przegrzać się gdy nie ma wody w czajniku oraz gdy urządzenie osiągnie maksymalną temperaturę.Czajnik aby być jeszcze bardziej funkcjonalnym, posiada idealnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla. Łatwe otwieranie pokrywy jest możliwe poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części rączki.

Czajnik elektryczny z termometrem analogowym 1,7 l

Model: WK9805GY

169,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Czajnik elektryczny WK 9805 GY od Brock Electronics to niezwykle bezpieczne i wytrzymałe urządzenie. Korpus ze stali nierdzewnej wykonany jest z elementów wysokiej jakości, zapewnia gwarancję tego urządzenia na lata. Ochrona przed przegrzaniem po włączeniu bez wody, a także automatyczne wyłączanie po osiągnięciu temperatury wrzenia, to podwójne zabezpieczenie, które oferuje ten czajnik.

Czajnik ma pojemność 1,7 l i moc 1850-2200 W, będzie zatem idealny nawet dla najbardziej wymagających. Dodatkowo, wbudowany termometr analogowy pokazuje dokładną temperaturę podczas gotowania, co pozwala na osiągnięcie zamierzonej temperatury, np. gdy potrzebujemy zagrzać wodę tylko do 85 stopni.

Warto wspomnieć także o nowoczesnym, opływowym designie, który wpisze się w różnego rodzaju kuchnie, będąc dla nich nie tylko ozdobą, ale również funkcjonalnym urządzeniem.

Szczegóły produktu

WK9805GY

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: łatwe otwieranie pokrywy poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części rączki
Wykonanie: stal nierdzewna
Moc [W]: 1850-2200 W
Pojemność [l]: 1,7 l

Szybkie porównanie

Produkt
Czajnik elektryczny z termometrem analogowym 1,7 l Czajnik elektryczny z termometrem analogowym 1,7 l RUSSELL HOBBS Czajnik Textures Grey Czajnik Textures Grey Czajnik Textures Plus+ 2400 W, czarny Czajnik Textures Plus+ 2400 W, czarny
Dostępność
Cena
169,99 zł
149,99 zł
149,99 zł
Dodatkowe informacje
łatwe otwieranie pokrywy poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części rączki strefy szybkiego gotowania - wskazują 1, 2 lub 3 filiżanki ukryta grzałka płytowa
Wyróżnione1
Doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz stylu
Wyróżnione2
Design, będący kwintesencją nowoczesnej elegancji
Wyróżnione3
Ogranicza zużycie energii o 70%
Wykonanie
stal nierdzewna schowek na kabel w podstawie
Moc [W]
1850-2200 W 2400 W 2400 W
W zestawie
czajnik
Pojemność [l]
1,7 l 1,7 l 1,7 l
Gwizdek
NIE
Funkcje
wskaźnik poziomu wody
Kolor
szary
Regulacja temperatury
NIE
Obrotowa podstawa
TAK

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.