Szczotka do kurzu
Szczotka do kurzu z mikrofibry to wygodne i skuteczne narzędzie do sprzątania. Dzięki elastycznemu materiałowi z mikrofibry, nie potrzebujesz żadnych środków czyszczących.

Szczotka do kurzu

Model: DDDUSSH

29,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Szczotka do kurzu Dirt Devil

Szczotka do kurzu z mikrofibry to wygodne i skuteczne narzędzie do sprzątania. Dzięki elastycznemu materiałowi z mikrofibry, nie potrzebujesz żadnych środków czyszczących. Szczotka przyciąga i zatrzymuje kurz jak magnes, co sprawia, że sprzątanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.Tkanina z mikrofibry jest zmywalna, co pozwala na wielokrotne użycie.

Wysokiej jakości mikrofibra

Włosie miotełki do kurzu wykonane jest z mikrofibry. Zapewnia to efekt statyczny, który z łatwością przyciąga kurz i brud. Zamiast wypierać kurz, cząsteczki kurzu są łatwo przyciągane i wchłaniane przez włosie z mikrofibry. Idealny do szybkiego, ale dokładnego odkurzania domu bez nadmiernego wysiłku.

Zmywalna tkanina z mikrofibry

Ściereczka do kurzu wykonana jest z bardzo cienkich mikrowłókien, które sprawiają, że kurz znika w mgnieniu oka. Ściereczka do kurzu nadaje się do prania i można ją łatwo oczyścić za pomocą prania ręcznego. Tkanina z mikrofibry nadaje się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem kupować nowych ściereczek, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy i kłopotów.Zalety:• Elastyczny materiał z mikrofibry• Brak konieczności stosowania środków czyszczących• Wygodny i pewny uchwyt• Możliwość prania i wielokrotnego użytku• Możliwość powieszenia• Skutecznie przyciąga i zatrzymuje kurz• Wymiary: 59,5 x 8 x 8 cm

Szczegóły produktu

DDDUSSH

Specyfikacja

Wymiary: 59,5x8x8 cm
Materiał: tworzywo sztuczne, mikrofibra

Specyficzne kody

EAN13
8711252495194

Szybkie porównanie

Produkt
Szczotka do kurzu Szczotka do kurzu Szczotka do butelek Szczotka do butelek Szczotka do szorowania Szczotka do szorowania
Dostępność
Cena
29,99 zł
14,99 zł
14,99 zł
Dodatkowe informacje
ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt, odporna na korozję
Wymiary
59,5x8x8 cm 6,5x32 cm 21,5x5x9,5 cm
Kolor
czerwony czerwony
Materiał
tworzywo sztuczne, mikrofibra

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.