• -100,00 zł
  • Zniżka 100,00 zł

Power XL Duo NutriSealer zgrzewarka próżniowa z uszczelniaczem

Power XL Duo NutriSealer to innowacyjna zgrzewarka próżniowa, stworzona przez renomowanego szefa kuchni Erica Theissa i wynalazczynię Julianne Johnson. Dzięki automatycznemu systemowi uszczelniania i wbudowanemu nożowi, utrzymuje żywność świeżą do 5 razy dłużej niż tradycyjne metody. Zintegrowana jednostka uszczelniająca pozwala na podwójne zamykanie worków, dzieląc żywność na porcje. Szybka, łatwa w użyciu, i wielofunkcyjna – oszczędza czas, pieniądze i eliminuje odpady. Zestaw obejmuje rolki, worki, pojemniki i książeczkę z przepisami.


Tylko teraz -100 zł rabatu

Power XL Duo NutriSealer zgrzewarka próżniowa

Model: M35468

Cena regularna 499,99 zł 399,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Power XL Duo NutriSealer zgrzewarka próżniowa z uszczelniaczem

W zestawie jest rolka folii do zgrzewania, przewód podciśnienia, średnia torebka wielokrotnego użytku z zaworem oraz duża torebka podciśnieniowa wielokrotnego użytku z zaworem.

Zgrzewarka wyposażona jest w ramię zgrzewające oraz ostrze do cięcia worków. Działa z pojemnikami próżniowymi, które można odessać za pomocą węża ssącego oraz z workami z zaworem. Pozwala na porcjowanie. Dodatkowo pozwala na zgrzewanie otwartych torebek z chrupkami czy innymi przekąskami. 

>> Pobierz PDF z pomysłami na przekąski!


Choć ceny żywności wzrastają, na świecie wciąż marnuje się jej tak wiele. Gdy kupujemy za dużo jedzenia jednorazowo zdarza się, że produkty pleśnieją, psują się, stają się wiotkie lub suche oraz nieświeże i nie nadają się do jedzenia. Wyrzucanie żywności to jak wyrzucanie gotówki. Mrożenie sprawia, że nie wszystkie produkty smakują dobrze po rozmrożeniu. Czy jest sposób na to, żeby żywność była tak świeża jak w dniu zakupu? Rozwiązaniem jest zgrzewarka próżniowa Power XL Duo NutriSealer, dzięki której można zachować świeżość żywności na dłużej.

Zapewnia świeżość 

PowerXL Duo NutriSealer to ręczna, w pełni zautomatyzowana zgrzewarka próżniowa, która rewolucjonizuje przechowywanie żywności. Dzięki niej można utrzymać ją do 5 razy dłużej świeżą, w porównaniu do konwencjonalnych metod przechowywania. Próżniowe i hermetyczne zamykanie przedłuża okres przydatności do spożycia. Urządzenie wykonuje wyjątkowo bezpieczne, hermetyczne podwójne uszczelnienie, aby zablokować optymalny smak i świeżość, oraz pomóc zachować żywność na dłużej. 

Nr 1 wśród kucharzy 

Znany szef kuchni Eric Theiss, który zainspirował miliony ludzi rewelacyjnymi innowacjami, połączył siły z wielokrotnie nagradzaną wynalazczynią Julianne Johnson. Wspólnie opracowali Power XL Duo NutriSealer i uczynili go produktem numer 1 wśród domowych kucharzy. Przenośna zgrzewarka próżniowa do żywności PowerXL Duo NutriSealer ma:

  • funkcję uszczelniania próżniowego worków i rolek, 
  • podwójne hermetyczne uszczelnienie z wbudowanym nożem, 
  • możliwość pakowania w małe torebki na przekąski, 
  • certyfikat bezpieczeństwa, 
  • test laboratoryjny, 
  • wskaźnik LED.

Pakowanie próżniowe 

Jak działa ta zgrzewarka próżniowa? NutriSealer usuwa całe powietrze, a to właśnie tlen jest wrogiem świeżości. Następnie system wykrywania ciśnienia powietrza jest automatycznie aktywowany i zamyka torebkę absolutnie hermetycznie. Blokuje składniki odżywcze i świeżość, dzięki czemu żywność zachowuje świeżość 5 razy dłużej. PowerXL Duo NutriSealer to jedyna ręczna zgrzewarka, która tworzy podwójne uszczelnienia. Pozwala to rozdzielić próżniowo żywność na indywidualne porcje. W przeciwieństwie do innych zgrzewarek, NutriSealer ma ciągłe rolki i wbudowaną krajalnicę do tworzenia torebek o dowolnym rozmiarze. 

Oszczędność czasu i pieniędzy 

System  zgrzewania próżniowego o dużej mocy obsługuje prawie wszystkie zadania związane z przechowywaniem żywności w zamrażarce, lodówce i spiżarni. Dla zachowania świeżości oraz uzyskania większej przestrzeni do przechowywania. Ta zgrzewarka umożliwia uszczelnianie, zamykanie, ponowne zamykanie otwartych torebek i oryginalnych opakowań, porcjowanie i krojenie, a także tworzenie indywidualnych torebek na produkty. Można kupować więcej oraz taniej produktów luzem i przechowywać je w porcjach, oszczędzając czas i pieniądze. To wydajna innowacja, dzięki której żywność pozostanie świeża i pełna smaku! 

Jednostka uszczelniająca 

Duo NutriSealer ma jednostkę uszczelniającą, która pozwala na uszczelnienie w dowolnym kierunku. I tylko on robi podwójne uszczelnienie, umożliwiając tworzenie wielu opakowań z jednego worka. Wystarczy zamknąć przegródki, w których znajdują się różne produkty spożywcze, dzięki czemu żadna żywność nie dotyka i nie zanieczyszcza drugiej, bo są zamykane próżniowo oddzielnie. Urządzenie ma zintegrowane ostrze, czyli wbudowany obcinacz do torebek, więc nie potrzeba noża ani nożyczek. Zgrzewarka szybko zgrzewa oraz przycina torebki do potrzebnego rozmiaru, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń i zmniejszając ilość odpadów. 

Podwójne zamknięcie 

Hermetyczne i szczelne, podwójne zamknięcie umożliwia wykorzystanie opakowania zbiorczego do porcjowania. Zamienia jedną torebkę w kilka mniejszych bez dodatkowych kosztów. Szybko i hermetycznie można zamknąć również oryginalne opakowania i przechowywać je w spiżarni, lodówce czy zamrażarce. Można próżniowo oraz szczelnie zamykać produkty suche i mokre, surowe i gotowe jedzenie, sezonowe owoce i warzywa, świeże mięso i resztki, a nawet dressingi, marynaty, zupy i inne płyny. Można w ten sposób także marynować jedzenie oraz gotować metodą sous vide. Jak również zabezpieczać papiery, dokumenty czy zdjęcia przed pleśnią i uszkodzeniem przez wodę. 

Szybko i łatwo 

Zgrzewarka próżniowa Power XL Duo NutriSealer dzięki 3 w pełni automatycznym programom jest bardzo lekka oraz łatwa w użyciu, obsłudze oraz przechowywaniu. Można ją trzymać jedną ręką i przechowywać w szufladzie. Wskaźnik LED przeprowadza użytkownika przez prosty proces zgrzewania. Ramię zgrzewające z zawiasem 90° umożliwia pionowe oraz poziome zgrzewanie prawie wszystkich torebek, od oryginalnych opakowań po torebki oraz woreczki do zamrażania i próżniowe, także z zaworem. 

Wielofunkcyjny zestaw 

Dołączone akcesoria wielofunkcyjne ułatwiają pakowanie. W zestawie do zgrzewarki znajduje się średnia torebka wielokrotnego użytku z zaworem (ok. 1 litr) oraz duża torebka z zaworem (ok. 4 litry). Wykonane są z trwałego materiału nadającego się do zamrażania, podgrzewania, używania w mikrofalówce i mycia w zmywarce. Są także 2 rolki folii do zgrzewania (po 3 metry) i obszerna książeczka z przepisami. 

Szczegóły produktu

M35468

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Urządzenie tylko do użytku domowego.
Wymiary: Opakowanie: 45 cm x 7,5 cm x 7,5 cm
W zestawie: Kabel sieciowy, 2 rolki folii do zgrzewania (po 3 metry), przewód podciśnienia, średnia torebka wielokrotnego użytku z zaworem (ok. 1 litr), duża torebka wielokrotnego użytku z zaworem (ok. 4 litry).

Specyficzne kody

EAN13
9010041047033

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy - 25 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy - 45 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Pliki do pobrania

Wzór odstąpienia od umowy

Wzór odstąpienia od umowy

Pliki do pobrania (2.57MB)

karta-gwarancyjna

Pliki do pobrania (4.65MB)

Instrukcja

Pliki do pobrania (4.76MB)

Szybkie porównanie

Produkt
Power XL Duo NutriSealer zgrzewarka próżniowa Starlyf Professional Slicer - krajalnica
Dostępność
Cena
499,99 zł 399,99 zł
399,99 zł
Dodatkowe informacje
Urządzenie tylko do użytku domowego. regulacja krojenia od 0-15 mm
Wyróżnione1
Kroi chleb, mięso, ser, warzywa, kiełbasy i wiele więcej!
Wyróżnione2
Podwójny system zabezpieczenia chroni przed skaleczeniem
Wyróżnione3
Kompaktowy, łatwy do schowania w szafce.
Napięcie
220-240 V
Moc [W]
150 W
Wymiary
Opakowanie: 45 cm x 7,5 cm x 7,5 cm
W zestawie
Kabel sieciowy, 2 rolki folii do zgrzewania (po 3 metry), przewód podciśnienia, średnia torebka wielokrotnego użytku z zaworem (ok. 1 litr), duża torebka wielokrotnego użytku z zaworem (ok. 4 litry).
Funkcje
podwójny system zabezpieczenia
Liczba prędkości
1
Czas pracy
3 minuty
Nóżki antypoślizgowe
Tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.