Livington Blade Star ręczna ostrzałka do noży i nożyczek 1+1 TANIEJ!

Kto tego nie zna – szuflada pełna noży, ale każdy jest tępy. Zamiast kroić jedzenie, trzeba je niemal rozrywać. Przy tym wbrew pozorom tępym nożem łatwo się zranić. A przecież gotowanie i przygotowywanie potraw powinno być łatwe oraz komfortowe. Zwykłe ostrzałki mogą niszczyć ostrza i dodatkowo tępić noże. Czy kupowanie nowych jest jedynym rozwiązanie m? Teraz już nie! Przedstawiamy najlepszą i najskuteczniejszą ostrzałkę do noży Livington Blade Star.


Livington Blade Star ręczna ostrzałka do noży i nożyczek 1+1 TANIEJ!

Model: KPLM34841

159,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Skuteczna ostrzałka
do noży

Livington Blade Star to najłatwiejsza w użyciu, najlepsza i najskuteczniejsza ostrzałka do noży. Absolutnie profesjonalne narzędzie do ostrzenia, a jednocześnie całkowicie proste i bezpieczne w użyciu.

Ma trzy innowacyjne rowki do różnych funkcji. Dzięki nim noże są nie tylko idealnie naostrzone, ale też wypolerowane. Stare i tępe, a nawet całkowicie stępione ostrza w zaledwie kilka sekund zmieniają się w nowe, ostre noże.

Unikalny 3-stopniowy system ostrzenia

Ta rewolucyjna ostrzałka do noży oferuje szlifowanie, ostrzenie i polerowanie. Unikalny, 3-stopniowy system ostrzenia Livington Blade Star opiera się na trzech etapach: 

  1. pierwszy: masywne ostrza z węglika wolframu do wstępnego szlifowania,
  2. drugi: niezwykle twarde tarcze diamentowe do ostrzenia,
  3. trzeci: ceramiczne ostrza premium do polerowania.

Idealna ostrzałka do każdego noża

Ostrzałka Livington Blade Star jest idealna do każdego noża. Każde tępe ostrze zamieni się w nowy, ostry jak brzytwa nóż w ciągu kilku sekund. Zarówno duży tasak, nóż do masła, nóż szefa kuchni, do filetowania czy obierania, a nawet ząbkowany nóż do chleba. Ta ostrzałka do noży naostrzy nawet krawędź dużych narzędzi jak siekiera, kosiarka i nożyce ogrodowe. Blade Star ma także osobne rowki do ostrzenia nożyczek, więc będą ponownie ciąć zamiast rozrywać.

Tępe noże ostre w kilka sekund 

Tylko Blade Star szlifuje, ostrzy i wygładza noże do perfekcji. Wystarczy dwoma palcami, bez nacisku kilka razy przeciągać nóż przez rowki, żeby go wyszlifować, naostrzyć i wypolerować. Ergonomiczny uchwyt dobrze leży w dłoni i jest odpowiedni dla osób lewo- oraz praworęcznych

Perfekcyjnie naostrzone i wypolerowane noże

Tępe noże są ciężkie do używania i niebezpieczne. Dzięki ostrzałce Livington Blade Star otrzymujemy szybko i łatwo noże, które w końcu robią to, co powinny: idealnie tną.

Rezultatem ostrzenia są noże, które nie stawiają oporu. Wchodzą we wszystko jak w przysłowiowe masło. Można siekać, kroić, obierać i filetować.

Rewolucyjne pokrętło regulacji kąta 

Livington Blade Star ma rewolucyjne pokrętło do regulacji kąta, które pozwala ustawić ostrzałkę tak, aby pasowała do krawędzi ostrza noża.

Dokładne ustawienie zapewnia idealny efekt. Pokrętłem można łatwo ustawić kąt ostrzenia dokładnie w takim stopniu, jakiego potrzeba do konkretnego noża. Ostrza ostrzałki będą zawsze ustawione pod odpowiednim kątem. Ostrzenie noży zwykłą ostrzałką nie daje takich efektów. Jeśli nie będą naostrzone pod właściwym kątem, mogą stać się bezużyteczne.

Szczegóły produktu

KPLM34841

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: dwa regulowane otwory ostrzące
proste pokrętło regulujące
Funkcje dodatkowe: funkcja ostrzenia noży azjatyckich
funkcja ostrzenia nożyc
funkcja ostrzenia noży do filetowania
funkcja ostrzenia noży kieszonkowych
funkcja ostrzenia noży kuchennych europejskich/amerykańskich
funkcja ostrzenia noży myśliwskich
funkcja ostrzenia noży taktycznych
Skład: ceramika
węglik wolframu
Antypoślizgowy uchwyt: Tak

Szybkie porównanie

Produkt
Livington Blade Star ręczna ostrzałka do noży i nożyczek 1+1 TANIEJ! Livington Blade Star ręczna ostrzałka do noży i nożyczek 1+1 TANIEJ! FURI Nóż uniwersalny 15cm Pro Utility Knife Nóż uniwersalny 15cm Pro Utility Knife FURI Nóż uniwersalny 15cm Pro Serrated Multi-Purpose Nóż uniwersalny 15cm Pro Serrated MultiPurpose
Dostępność
Cena
159,99 zł
139,99 zł
139,99 zł
Dodatkowe informacje
proste pokrętło regulujące błyszczące wykończenie antypoślizgowe uchwyty
Wyróżnione1
Naostrz każde ostrze w kilka sekund Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali
Wyróżnione2
Potrójny system ostrzenia Nóż do codziennego użytku Ząbkowana krawędź
Wyróżnione3
Przedłuż życie swoich noży Wybór szefa kuchni i pasjonata gotowania Idealny do pomidorów, sera czy bagietek
Wykonanie
Japońska stal Japońska stal
Wymiary
Długość 15cm Długość 15cm
Funkcje dodatkowe
funkcja ostrzenia nożyc
Funkcje
krojenie
Skład
ceramika
Typ
Pojedynczy Pojedynczy
Długość noża
15 cm 15 cm
Rodzaj noża
uniwersalny uniwersalny
Antypoślizgowy uchwyt
Tak
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Prezes 53
Potwierdzony zakup
rating
2023-08-19
5