Sprzątanie nigdy nie było tak proste! Specjalny laser skanuje pomieszczenie, aby jak najlepiej dopasować tryb sprzątania oraz omijać przeszkody. Z aplikacją Tuya można zaplanować indywidualny tryb pracy robota. MH19 Laser Vison czyści zarówno na sucho, jak i na mokro, a dzięki licznym funkcjom takim jak: czyszczenie punktowe, tryb zygzakowy czy odkurzanie przy krawędziach robi to perfekcyjnie!


Robot sprzątający MAXCOM MH19 Laser Vision

Model: MH19BLKUK

1 099,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 099,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Sprzątanie nigdy nie było tak proste!

Specjalny laser skanuje pomieszczenie, aby jak najlepiej dopasować tryb sprzątania oraz omijać przeszkody. Z aplikacją Tuya można zaplanować indywidualny tryb pracy robota.

Wiele trybów sprzątania

MH19 Laser Vison czyści zarówno na sucho, jak i na mokro, a dzięki licznym funkcjom takim jak: czyszczenie punktowe, tryb zygzakowy czy odkurzanie przy krawędziach robi to perfekcyjnie!

System mopowania

Robot sprzątający MH19 Laser Vision idealnie sprawdzi się na panelach lub kafelkach dzięki 3 poziomom podawania wody do mopa i zbiornikowi na wodę o pojemności aż 350ml.

 

Stacja dokująca

Po sprzątaniu robot sam wróci do stacji dokowania, a jeśli nie chcesz by wjechał do konkretnego pomieszczenia, możesz mu ustawić wirtualną ścianę.

 

Szczegóły produktu

MH19BLKUK

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: bateria Li-ion 3000 mAh LG
Moc [W]: moc ssania 2000 Pa
W zestawie: dwie szczotki + turboszczotka
Funkcje dodatkowe: HEPA Przyjazny dla alergików
Kolor: czarny
Pojemność [ml]: 350 ml
Rodzaj: automatyczny robot sprzątający
Czas pracy: 2 h

Specyficzne kody

EAN13
5908235976556

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.