Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 LITHIUM BLUE

Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 w 1, bezprzewodowy, bateria Li-ion 22,2 V, czas pracy 45 min, czas pełnego ładowania 4 h, technologia cyklonowa, 2 poziomy intensywności pracy, funkcja odkurzacza podręcznego, wskaźnik ładowania LED, system filtracji HEPA, zbiornik na zanieczyszczenia Easy Clean, system przechowywania w pionie, obrotowa turboszczotka z podświetleniem LED do dywanów i podłóg, szczotka do tkanin, końcówka szczelinowa, waga 2,15 kg, pojemność 1 l, wymiary 26x18x105 cm.


Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 LITHIUM BLUE

Model: A2722

589,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 59.00zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 589,99 zł
Outlet

Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1

LITHIUM BLUE w kolorze niebieskim jest kolejnym bardzo praktycznym i jak się zaraz okaże niezbędnym urządzeniem zaprojektowanym przez włoską markę Ariete.

45 minut bezprzewodowej pracy

Reprezentuje on gamę odkurzaczy bezprzewodowych z baterią litowo-jonową, która zapewnia 45 minutową autonomię pracy.

Filtr, który zapobiega rozprzestrzenianiu się alergenów

Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 LITHIUM BLUE został wyposażony w system filtracji HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w pomieszczeniu. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1 litra. Filtr HEPA można myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

Przydatne akcesoria

Dzięki licznym akcesoriom, pośród których mamy:

  • obrotową turboszczotkę z diodami LED do dywanów i podłóg, końcówkę szczelinową,
  • szczotkę do tkanin

oraz 2 poziomy intensywności pracy żaden brud nawet na najtrudniejszej do odkurzenia powierzchni się nie oprze.

Nie wspominając już o funkcji odkurzacza podręcznego, który to do ukazania pełni swoich możliwości ssących potrzebuje tylko 4 godzin. Całość tego procesu możesz śledzić na LEDowym wyświetlaczu.

Odkurzacz jest łatwy do przechowania w praktycznej pionowej pozycji. Ponadto, posiada niezwykle łatwy w czyszczeniu zbiornik Easy Clean na zanieczyszczenia, gdzie za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się zebranych podczas sprzątania śmieci.

Ergonomiczna konstrukcja, waga 2,15 kg oraz niewielkie wymiary sprawią, że sprzątanie stanie się przyjemnością. Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 LITHIUM BLUE pozwoli szybko i wygodnie posprzątać cały dom.

Szczegóły produktu

A2722

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: cyklonowy silnik
W zestawie: obrotowa turboszczotka z diodami LED, końcówka szczelinowa, końcówka do dywanów i podłóg
Liczba prędkości: 2
Rodzaj: bezworkowy
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0