Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 DIGITAL LITHIUM ARANCIO
Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 w 1, bezprzewodowy, silnik digitalowy, bateria Li-ion 22,2 V, czas pracy 45 min, czas pełnego ładowania 4 h, technologia cyklonowa, 2 poziomy intensywności pracy, funkcja odkurzacza podręcznego, panel sterowania typu soft touch, wskaźnik ładowania LED, system filtracji HEPA, zbiornik na zanieczyszczenia Easy Clean, system przechowywania w pionie, obrotowa turboszczotka z diodami LED, obrotowa turboszczotka z diodami LED i miękkim wałkiem do delikatnych podłóg, końcówka szczelinowa, szczotka do tkanin, mini turboszczotka do ściągania sierści, waga 2,15 kg, pojemność 1 l, wymiary 26x18x105 cm.

Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 DIGITAL LITHIUM ARANCIO

Model: A2723

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Usługa dostępu do wsparcia prawnego
Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 DIGITAL LITHIUM ARANCIO w kolorze pomarańczowym jest kolejnym bardzo praktycznym i jak się zaraz okaże niezbędnym urządzeniem zaprojektowanym przez włoską markę Ariete. Reprezentuje on gamę odkurzaczy bezprzewodowych z silnikiem digitalowym i baterią litowo-jonową, która zapewnia 45 minutową autonomię pracy. Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 DIGITAL LITHIUM ARANCIO został wyposażony w system filtracji HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w pomieszczeniu. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1 litra. Filtr HEPA można myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku. Dzięki licznym akcesoriom, pośród których mamy: obrotową turboszczotkę z diodami LED i miękkim wałkiem do delikatnych podłóg, końcówkę szczelinową, szczotkę do tkanin, mini turboszczotkę do ściągania sierści oraz 2 poziomy intensywności pracy żaden brud nawet na najtrudniejszej do odkurzenia powierzchni się nie oprze. Nie wspominając już o funkcji odkurzacza podręcznego, który to do ukazania pełni swoich możliwości ssących potrzebuje tylko 4 godzin. Całość tego procesu możesz śledzić na LEDowym wyświetlaczu. Odkurzacz jest łatwy do przechowania w praktycznej pionowej pozycji. Ponadto, posiada niezwykle łatwy w czyszczeniu zbiornik Easy Clean na zanieczyszczenia, gdzie za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się zebranych podczas sprzątania śmieci. Ergonomiczna konstrukcja, waga 2,15 kg oraz niewielkie wymiary sprawią, że sprzątanie stanie się przyjemnością. Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 DIGITAL LITHIUM ARANCIO pozwoli szybko i wygodnie posprzątać cały dom.

Szczegóły produktu

A2723

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: digitalowy silnik
W zestawie: obrotowa turboszczotka z diodami LED, obrotowa turboszczotka z diodami LED i miękkim wałkiem do delikatnych podłóg, końcówka szczelinowa, końcówka do dywanów i podłóg, mini turboszczotka do ściągania sierści
Liczba prędkości: 2
Rodzaj: bezworkowy
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!