ZEEGMA ZONDER PRO ASH SILVER - ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY

  • Funkcja wciągania popiołu i gruzu
  • Silnik 1600W
  • Filtr HEPA
  • Pojemnik na kurz: 20 l stal nierdzewna
  • Funkcja nadmuchu
  • 6-metrowy przewód zasilający

Odkurzacz przemysłowy - ZEEGMA ZONDER PRO ASH

Model: ZE-ZONDERPROASHSLIVER

299,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)


Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver


Generalny porządek w garażu lub kotłowni? Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver sprawdzi się w każdych warunkach. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy aż 1600 W i bez problemu posprząta nawet gruz po remoncie! To nieoceniony sprzęt przy porządkowaniu większych powierzchni. Co jeszcze potrafi? Zadbaliśmy o to, aby poza czyszczeniem podłóg, świetnie radził sobie także z popiołem np. w kominkach.

 

Silnik o mocy aż 1600 W


Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver został wyposażony w silnik o mocy 1600 W. Bez problemu wciągnie pył, popiół, a nawet gruz! Idealnie sprawdzi się na budowie i podczas remontu!


Filtr HEPA

Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver został wyposażony w filtr HEPA, który zatrzymuje zanieczyszczenia - w tym kurz, bakterie oraz grzyby, powstałe w trakcie odkurzania, co korzystnie wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu. Łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość wielokrotnego korzystania z filtra zwiększają wydajność i przedłużają żywotność odkurzacza.


Wysoki komfort pracy

Odkurzacz przemysłowy Zeegma Zonder Pro Ash Silver posiada pojemnik na kurz ze stali nierdzewnej o pojemności aż 20 litrów. Bazę urządzenia wyposażono w komplet praktycznych kółek, które zapewniają sprzętowi mobilność. 6-metrowy przewód zasilający pozwala na odkurzenie dużej powierzchni bez przepinania kabla. Mimo wysokiej mocy silnika, głośność jego pracy nie przekracza 82 db. Czy możesz go używać tylko w pomieszczeniu? Nie! Dzięki funkcji nadmuchu szybko posprzątasz zalegające na tarasie liście czy skoszoną trawę z pozbruku. W zestawie z odkurzaczem przemysłowym Zeegma Zonder Pro Ash Silver znajdziesz szereg akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią sprzątanie. Między innymi: elastyczny wąż odporny na ciepło, uniwersalną nakładkę do czyszczenia podłóg czy aluminiową ssawkę szczelinową, która pozwala na sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Szczegóły produktu

ZE-ZONDERPROASHSLIVER

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 6-metrowy przewód zasilający, głośność pracy
Moc [W]: 1600W
Wymiary: 32,5x32,5x37cm
W zestawie: filtr HEPA, filtr odporny na ciepło, filtr materiałowy, elastyczny wąż, aluminiowa ssawka szczelinowa, nakładka do podłóg
Kolor: srebrny
Pojemność: 20l

Specyficzne kody

EAN13
5903771704663

Szybkie porównanie

Produkt
Odkurzacz przemysłowy - ZEEGMA ZONDER PRO ASH Odkurzacz 2764/10 Evo 2 in 1
Dostępność
Cena
299,99 zł
299,99 zł
Dodatkowe informacje
6-metrowy przewód zasilający, głośność pracy
Moc [W]
1600W
Wymiary
32,5x32,5x37cm
W zestawie
filtr HEPA, filtr odporny na ciepło, filtr materiałowy, elastyczny wąż, aluminiowa ssawka szczelinowa, nakładka do podłóg
Kolor
srebrny
Pojemność
20l
Rodzaj odkurzacza
Bezworkowy
Odkurzacz ręczny
TAK
Odkurzacz pionowy
TAK

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.