Robot sprzątający LENOVO E2PRO L-VCL0E2

Robot sprzątający Lenovo E2 PRO dezynfekuje, mopuje, ze światłem UV eliminuje do 99% wirusów i bakterii w Twoim domu


Robot sprzątający LENOVO E2PRO L-VCL0E2

Model: E2PRO

1 149,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 149,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Podobne produkty

Dezynfekcja promieniami UV -C

Robot sprzątający LenovoE2 PRO zajmie się sprzątaniem w Twoim domu od początku do końca, a cały proces odbywa się bez uciążliwej chmury kurzu. Antyalergiczna technologia przechwytuje i zatrzymuje do 99% pyłów i alergenów. Dodatkowo, robot sprzątający został wyposażony w funkcję Ultraviolet Sanitizing. Światło UV sprawnie eliminuje bakterie i wirusy znajdujące się na domowych powierzchniach.

Wydajny i inteligentny

Lenovo E2 PRO nigdy Cię nie zawiedzie i zawsze precyzyjnie wykona swoją pracę. System podwójnego żyroskopu oraz czujki śledzenia ruchu tworzą optymalną ścieżkę sprzątania każdego pomieszczenia. Sprzątanie staje się efektywne! Robot sprzątający Lenovo E2 PRO posiada także trzynaście pokładowych czujników antykolizyjnych, dzięki czemu sprawnie ominie napotykane przeszkody. Dodatkowo został wyposażony w cztery czujki, które chronią go przed upadkami z wysokości, na przykład ze schodów.

Prosto do celu

Lenovo E2 PRO sprawnie rozpoznaje Twój dom tworząc w aplikacji wirtualne mapy pomieszczeń. Urządzenie współpracuje z wirtualnym asystentem Google Home lub Amazon Alexa. Aplikacje te umożliwiają zdalną nawigację urządzenia oraz śledzenie postępów pracy. Z poziomu aplikacji możesz również decydować o wyborze odpowiedniego trybu sprzątania, dostosowanego do różnych rodzajów powierzchni.

 

Efektywne sprzątanie

Siła 2000Pa to gwarancja mocnego zasysania, a co za tym idzie pochłaniania kurzu, brudu czy włosów z dywanu, płytek czy paneli. Turboszczotka Lenovo E2 PRO w połączeniu z dużą mocą sprawnie i efektywnie pochłania wszystkie zabrudzenia. Robot automatycznie dostosowuje się do sprzątanej powierzchni rozpoznając jej strukturę, po wjechaniu z podłogi na dywan samoczynnie zwiększa ssanie.

 

Szczegóły produktu

E2PRO

Specyfikacja

Funkcje dodatkowe: HEPA Przyjazny dla alergików
Kolor: czarny
Rodzaj: automatyczny robot sprzątający

Specyficzne kody

EAN13
6941571926693

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.