Bezprzewodowy odkurzacz pionowy DD9007

Odkurzacz ręczny Dirt Devil to urządzenie typu "wszystko w jednym". Po rozłożeniu rączki można z łatwością używać bezprzewodowego odkurzacza do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Odkurzacz ma również zintegrowany odkurzacz ręczny, który można po prostu odłączyć.


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy DD9007

Model: DD9007

559,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 559,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

ODKURZACZ RĘCZNY I AKUMULATOROWY 2 W 1

Odkurzacz ręczny Dirt Devil to urządzenie typu "wszystko w jednym". Po rozłożeniu rączki można z łatwością używać bezprzewodowego odkurzacza do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Odkurzacz ma również zintegrowany odkurzacz ręczny, który można po prostu odłączyć. Ten odkurzacz ręczny może być używany w połączeniu z dyszą szczelinową do czyszczenia trudno dostępnych lub ciasnych miejsc.

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ

Bezprzewodowy odkurzacz Dirt Devil jest zasilany bateriami litowymi 22,2 V. Akumulator można w pełni naładować w ciągu 3,5 godziny za pomocą dostarczonego kabla ładującego o długości 1,8 metra. Stan naładowania można odczytać na wyświetlaczu LED odkurzacza. 1 kropka oznacza 1/3 naładowania, 2 kropki - 2/3 naładowania, a 3 kropki - pełne naładowanie.

PRZECHOWYWANIE WISZĄCO NA ŚCIANIE LUB W POZYCJI STOJĄCEJ

Składany uchwyt pozwala na złożenie odkurzacza i przechowywanie go tak kompaktowo, jak to tylko możliwe w wyznaczonym miejscu. Po złożeniu odkurzacz bezprzewodowy można również zawiesić na ścianie za pomocą dołączonego uchwytu ściennego.

CZAS PRACY NA BATERII DO 38 MINUT

Odkurzacz ręczny ma 2 poziomy ssania: niski i wysoki. Na najniższym ustawieniu odkurzacz ma maksymalny czas pracy wynosi do 38 minut. Aby uzyskać dokładniejsze efekty odkurzania, można użyć wysokiego poziomu ssania. Czas pracy wynosi wtedy do 17 minut.

ODKURZACZ BEZWORKOWY

Odkurzacz Dirt Devil jest urządzeniem bezworkowym. Zanieczyszczenia są zbierane w pojemniku o pojemności 0,5 litra. Można go łatwo opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.

Szczegóły produktu

DD9007

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: moc ssania 3300 Pa,bateria litowa,
Moc [W]: 105 W
W zestawie: uchwyt ścienny, kabel ładujący 1,8m, odkurzacz ręczny, ssawka szczelinowa
Pojemność [l]: 0,5 l
Rodzaj: ręczny
Czas pracy: 17-38 min.
czas ładowania: 2,5 h
Liczba programów: 2

Specyficzne kody

EAN13
8711252475042

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.