Suszarka do włosów BRHD780E Braun
Czujnik terminczny stale monitoruje i optymalizuje temperaturę powietrza dostosowując ją do włosów. Profesjonalny silnik AC dla 5x dłuższej żywotności. Nawiew ze skoncentrowanym strumieniem powietrza do profesjonalnej stylizacji. Wbudowany system chłodzenia powietrza zapewnia utrzymanie niskiej temperatury obudowy umożliwiając jej złapanie podczas użytkowania.Dwa stałe poziomy zimnego nawiewu dla uzyskania zimniejszego strumienia powietrza w porównaniu do tradycyjnych suszarek. 4 ustawienia temperatury + 2 ustawienia prędkości dla optymalizacji temperatury i ochrony koloru włosów. System grzania na podczerwień dla wydajnego i szybkiego suszenia.Zdejmowany filtr ułatwiający czyszczenie. W zestawie koncentrator, oczko do zawieszenia.

Suszarka do włosów BRHD780E Braun

Model: BRHD780E

299,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Wybierz dużą suszarkę do zadań specjalnych

Duża suszarka to połączenie mocnego silnika i dużej siły nadmuchu. Wybierz ją, jeśli masz długie i gęste włosy, które bardzo często suszysz.

Postaw na suszarkę o dużej mocy

Silnik o mocy 2000 W zapewnia szybkie i skuteczne suszenie. To idealny wybór jeśli masz długie i gęste włosy.

Sprawdź jaka temperatura jest odpowiednia dla Twoich włosów

Dzięki regulacji temperatury możesz dopasować ją do własnych potrzeb. Wybierz wyższą temperaturę, aby szybko wysuszyć mokre włosy, lub mniejszą, aby zapewnić im delikatne suszenie.

Utrwal fryzurę dzięki funkcji zimnego nadmuchu

Zimny nadmuch jest idealny do utrwalenia fryzury po skończonym suszeniu włosów. Dzięki strumieniowi zimnego powietrza fryzura dłużej zachowa swój kształt.

Modeluj precyzyjnie dzięki wąskiemu koncentratorowi

Koncentrator to dodatkowa nasadka zakończona wąskim otworem. Kieruje nadmuch powietrza na konkretny obszar, co pozwala na precyzyjne modelowanie fryzury.

Nadaj włosom objętość używając dyfuzor

Jak łatwo zwiększyć objętość włosów? Użyj dołączonego do zestawu dyfuzora, który nadaje włosom objętość i ułatwia ich suszenie.

Czyść łatwo dzięki zdejmowanej kratce wlotowej

Aby suszarka pracowała efektywnie na najwyższym poziomie musi mieć dopływ powietrza. Dzięki zdejmowanej kratce w tylnej części urządzenia w prosty sposób oczyścisz suszarkę z zabrudzeń.

Poczuj się jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim

Suszarka z silnikiem AC wyróżnia się wyższą wydajnością i dłuższą żywotnością. Pozwala także uzyskać niższą temperaturę powietrza w funkcji zimnego nadmuchu. To dlatego suszarki z silnikiem AC są wybierane przez profesjonalnych fryzjerów.

Zadbaj o bezpieczeństwo z zabezpieczeniem przed przegrzaniem

Pozostawienie włączonej suszarki lub pracującej z zakrytym wlotem powietrza może uszkodzić urządzenie lub spowodować pożar. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem nie musisz się już o to martwić. Suszarka automatycznie wyłączy się po osiągnięciu zbyt wysokiej temperatury. Dalsza praca suszarki będzie możliwa dopiero po jej ostygnięciu.

Szczegóły produktu

BRHD780E

Specyfikacja

Moc [W]: 2000 W
W zestawie: dyfuzor
Liczba poziomów temperatury: 10
zimny nawiew: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do włosów BRHD780E Braun Suszarka do włosów BRHD780E Braun BABYLISS Lokówko-suszarka obrotowa Big Hair Dual Lokówkosuszarka obrotowa Big Hair Dual BABAS950E2ACC Suszarka do włosów FALE LOKI KOKI Suszarka do włosów N°002 Premium
Dostępność
Cena
299,99 zł
279,99 zł
299,99 zł
Dodatkowe informacje
obrotowa szczotka Silny nadmuch o zwiększonej objętości powietrza (30%) przyspiesza suszenie włosów
Wyróżnione1
To obrotowa suszarko -lokówka stworzona do idealnego i profesjonalnego suszenia każdego rodzaju włosów.
Moc [W]
2000 W 650 W 2000 W
Zasilanie
sieciowe
Wymiary
Wymiary opakowania 16 x 10 x 40 cm
W zestawie
dyfuzor 2 nasadki
Funkcje dodatkowe
jednoczesne suszenie i modelowanie włosów
Liczba prędkości
2
Kolor
fioletowy
Średnica [mm]
50 mm
Liczba poziomów temperatury
10 2
Jonizacja
TAK
Szybkie nagrzewanie
TAK
zimny nawiew
tak tak
uchwyt do zawieszenia
nie

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.