Humidy Flame – nawilżacz powietrza z dyfuzorem i lampką Zbyt suche powietrze w pomieszczeniach może utrudniać oddychanie, podrażniać gardło, nos i oczy. Prowadzić do drapania w gardle, suchego kaszlu, wysychania błon śluzowych oraz skóry. Wpływa tez negatywnie na ilość kurzu w powietrzu, a także na zwierzęta, rośliny i drewniane elementy. Pomocne są nawilżacze, jednak niekiedy są nieporęczne, hałaśliwe i drogie. Czy jest na to jakieś wygodne oraz skuteczne rozwiązanie? Przedstawiamy bezgłośny Humidy Flame - nawilżacz, dyfuzor i płomienna lampka LED w jednym. 


Humidy Flame - nawilżacz powietrza

Model: HYI001

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

Humidy Flame – nawilżacz powietrza z dyfuzorem i lampką  

Zbyt suche powietrze w pomieszczeniach może utrudniać oddychanie, podrażniać gardło, nos i oczy. Prowadzić do drapania w gardle, suchego kaszlu, wysychania błon śluzowych oraz skóry. Wpływa tez negatywnie na ilość kurzu w powietrzu, a także na zwierzęta, rośliny i drewniane elementy. Pomocne są nawilżacze, jednak niekiedy są nieporęczne, hałaśliwe i drogie. Czy jest na to jakieś wygodne oraz skuteczne rozwiązanie? Przedstawiamy bezgłośny Humidy Flame - nawilżacz, dyfuzor i płomienna lampka LED w jednym. 

Nawilżacz powietrza z aromaterapią 

Nawilżacz powietrza Humidy Flame 3 w 1 z dyfuzorem dla poprawy nastroju i lampką LED z efektem płomienia pomaga łatwiej oddychać dzięki generowanej mgiełce. Wystarczy wlać wodę do zbiornika, a on natychmiast zaczyna działać nawilżając suche, zwłaszcza zimowe, oraz duszne powietrze. Zamiast kupować trzy odrębne urządzenia, wystarczy jedno o wysokiej jakości konstrukcji z trzema funkcjami. Gdy skończy się woda, nawilżacz przestaje pracować. Przybliżony czas użytkowania to 8 godzin. 

Relaks aromaterapeutyczny  

Humidy Flame to także dyfuzor. Po dodaniu kilku kropel ulubionych olejków eterycznych nie tylko nawilża suche powietrze, pomieszczenie wypełni się też relaksującym, kojącym zapachem. Dodatkowo regulowane światło płomienia i nocne ustawienie lampki LED oraz delikatny, przytulny efekt kominka, pozwalają stworzyć kameralną atmosferę kiedy chcemy się zrelaksować. Można oddychać lepiej, ciesząc się aromatem kojących olejków eterycznych i pięknym, uspokajającym płomieniem. 

Przytulny efekt kominka  

Nawilżacz powietrza Humidy Flame  posiada symulowany, realistyczny efekt płomienia, ale jest bezpieczny w dotyku. Nie generuje ciepła i ma otwartego płomienia, więc może być używany w pobliżu dzieci oraz zwierząt. Wydobywająca się z górnego wylotu mgiełka świeci żółto-pomarańczowym kolorem. Wygląda jak płomień snujący się i migoczący w rozproszonym powietrzu. W połączeniu z efektownym wyglądem oraz kształtem nawilżacza, przypomina to kominek z żywymi płomieniami.   

Cichy i wszechstronny 

Humidy Flame jest bardzo cichy, więc nawet w nocy można spokojnie spać i budzić się wypoczętym. Ma funkcję automatycznego wyłączania, dzięki czemu można go bezpiecznie używać, żeby pomógł zasnąć. Nowoczesny, oszczędzający miejsce nawilżacz idealnie nadaje się do sypialni, łazienek, kącików do czytania i innych dowolnych pomieszczeń, bo jest przenośny. Z nim wszędzie można oddychać świeżym, nawilżonym powietrzem. Tworzy idealną atmosferę tam, gdzie jej potrzeba. Można spać lepiej, łatwiej oddychać i pracować efektowniej!

Szczegóły produktu

HY-IMPACT
HYI001

Specyfikacja

Moc [W]: 4,5 W
Wymiary: 17 cm x 10 cm
Pojemność [ml]: 180 ml
Czas pracy: około 8h
Waga: 290 g

Specyficzne kody

EAN13
8720612801063

Szybkie porównanie

Produkt
Humidy Flame - nawilżacz powietrza Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem Kosz na śmieci 6 l z pedałem i cichym zamknięciem, srebrny Kosz na śmieci 6 l z pedałem i cichym zamknięciem, srebrny
Dostępność
Cena
129,99 zł
119,99 zł
139,99 zł
Waga netto
0,79 kg
Dodatkowe informacje
Wolno opadająca pokrywa
Wyróżnione1
Wymienna podwójna ściągaczka
Wyróżnione2
Płaski mop na obrotowym uchwycie
Wyróżnione3
Dokładnie czyszcząca ścierka z mikrowłókien
Wykonanie
ścierka: mikrofibra
Moc [W]
4,5 W
Wymiary
17 cm x 10 cm wymienna ściągaczka: 38,5 x 11,5 cm 23x22,5x32,5 cm
W zestawie
Podwójna ściągaczka
Pojemność [l]
6 l
Kolor
srebrny
Pojemność [ml]
180 ml
Pojemność zbiornika na wodę
600 ml
Czas pracy
około 8h
Materiał
stal nierdzewna
Waga
290 g

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.